Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 40 alatti férfiak, hogyan és...

40 alatti férfiak, hogyan és mi hatására híztatok el?

Figyelt kérdés
Mi volt a appoint amikor realizáltátok, hogy elengedtétek magatokat, mikor tudatosult?
2023. szept. 30. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyértelműen az ülőmunka miatt.
2023. szept. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Már nem vagyok negyven alatti, de akkor híztam meg, amikor udvaroltam, és az anyósék házában volt a randi. Olyankor az anyósjelölt mindig bőséges vacsorával fogadott. Én meg elfogyasztottam jó étvággyal. Az esküvőnkre már túl léptem az egy mázsát. Amikor elkezdtem udvarolni, 80 kiló körül voltam.
2023. okt. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálam is az ülő munka tett be és az étkezési szokások megváltozása. Éveken keresztül csúsztak fel a kilók, talán akkor realizáltam először hogy meghíztam, amikor a haverjaim mondták egy iszogatásnál hogy már én sem vagyok az a gyúrós kinézetű, majd ráálltam a mérlegre és 15 kilóval mutatott többet mint a “verseny súlyom”. És az lett a baj, hogy ahogyan tudatosult bennem hogy meghíztam, azóta csak rosszabb abban az értelemben hogy nem is zavar. Edzem azóta is, de mellé sokat eszem és túlságosan szeretek enni ahhoz hogy visszafogyjak. Most tartom a súlyom 115 kg körül, de nem igazán zavar már megszoktam a pocakom ami azért az elején fura volt.
2023. okt. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3) ezt nagyon érdekes volt olvasni.

15 kiló rengeteg, feltételezem a ruhatárad is érintette, hogyhogy nem tudatosult benned mondjuk az első 5-6 kg után?

2023. okt. 26. 10:51
 5/5 anonim ***** válasza:

3-as vagyok


Feltűnt hogy valamennyit híztam, de arra gondoltam hogy ez csak ilyen 6-8 kg max. Mindig is bő ruhákat hordtam és az alatt az időszak alatt, talán egyszer vettem nagyobb méretet és szerencsére viszonylag jól el is oszlik rajtam a háj. Plusz akkor elég sok dolog volt amire nagyon sok figyelmet kellett fordítanom, közbe meg tényleg évek alatt jöttek rám a kilók ezért se foglalkoztam vele szerintem.

nov. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!