Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Prosztata gyulladas vagy...

Prosztata gyulladas vagy felfázás lehet?

Figyelt kérdés

35 eves ferfi vagyok. Nyaron kezdodott eloszor, amikor a szemeremcsont kornyeken a has also reszen eros nyomast ereztem. Nagyon kellemetlen volt es suru vizelesi ingerem volt.


Voltam dokinal a vizelet gyorstesztem negativ lett, de adott egy 4 napos antibiotikumot amitol helyre jott.


Most 3-4 honap elteltevel ugyanaz a helyzet. Urzinollal probalom kezelni, de lehet hogy ez prosztata gyulladas? Nincs ego erzes a vizeleskor, sem mas tunet, csak nagyon sokszor megyek pisilni (normalis mennyisegu vizelet jon) es nyomast, gorcsot erzek az alhasi reszen.



Sajnos allami urologiara tobb het egy idopont… valaki volt mar hasonlo helyzetben? Mivel lehetne ezt kezelni?



2023. okt. 4. 14:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Erről pontos véleményt urológus tudna adni vizsgálat után.
2023. okt. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!