Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A péniszem kellemetlen szagú....

A péniszem kellemetlen szagú. Mi az oka?

Figyelt kérdés

Már lassan 1 éve észrevettem, hogy a péniszemnek kellemetlen szaga lett.


Nem gombás, nem gyulladt, nem viszket, nem fáj, nem csíp, semmi se.

Minden nap megmosom, kivétel nélkül mindenhol, alaposan. Még a szőrt is borotválom rendszeresen, mert attól is lehet büdös, de mégse az az oka, fürdés után pár órával ugyanúgy érződik, mint előtte.

Pisiléskor mindig megtörlöm, így még azt sem lehet betudni a probléma forrásának.

Teljesen egészséges,kivéve, hogy ilyen szaga van.


Ez betudható annak, hogy szexuálisan aktív lettem és hormonális változások miatt ilyen, vagy esetleg ez lenne a pénisz rendes szaga? Csak mert ez szörnyű..

Ahogy észrevettem nagyjából utána kezdett el ilyen lenni, hogy elkezdődött a nemi életem.


A válaszokat előre is köszönöm szépen!


17/f



2023. okt. 12. 18:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A nemi élet kicsit se függ össze a pénisz szagával. A szőrtől se lehet büdös, és semmiképp nem ez a pénisz "rendes szaga". Ha már egy éve ilyen a rendszeres tisztálkodási ellenére is, nemigen tehetsz mást, mint naponta többször is megmosod alaposan szappanos vízzel. Mégpedig a fitymád alatt a makkodat is, mert a kellemetlen szag általában onnan érződik.
2023. okt. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Konkrétan milyen szagra kell gondolni?
2023. okt. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%
Bakker, nem tudom, milyen magas vagy, de azért a péniszed és az orrod között azért kell legyen egy 70-80cm és onnét érzed a szagát?! Vagy te vagy a gumiember?! Előbbi esetben tényleg gond van.
2023. okt. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Rossz szagot okozhat a műszálas ruházat is. Ha nálad ez okozza, válts 100% pamutra.
2023. okt. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
#5: A vizelet szagot én is érzem innen fentről, én 180 centi vagyok. A kérdező is biztosan utána a kezén érzi, miután vizelt. A másmilyen illatotislehet, a kezén érzi. Egyébként én ha pisis lettem, akkor szappanos vízzel megmosom. Idehaza bármikor megtehetem, hogy mosogatom magam, idegenben ritkán vizelek.
2023. okt. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
#7: A kérdező nem konkrétan vizeletszagot írt, de arra amúgy van egy régi trükköm: nem pisilem le a kezem.
2023. okt. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5. Már aki össze hugyozza a kezét!!
2023. okt. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A fityma és makk között a büdös szagú vajsavas erjesztést végző vajsav baktériumok szaporodnak el, amik biztosítják, hogy idegen baktériumok ne kerüljenek oda, védő hatásuk tehát alapvető. A napi tisztálkodás alapvető, de ennél többet nem lehet ill. nem kell tenni. Ilyen baktériumok egyébként a női nemiszervnél is jelen vannak.
2023. okt. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!