Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 6 nappal ezelőtt lettem...

6 nappal ezelőtt lettem körülmetélve, és ma elégítettem ki magam először, eddig bírtam. De sajnos ez után eléggé csúnyán elkezdett folyni a vér, felsértettem a sebet. Most mitcsináljak?

Figyelt kérdés
Ez az egész teljesen ki hat a mentális egészségemre, ezek után ki tudja, hogy megint, mikor végezhetek önkielégítést, a szexről meg inkább nem is bezsélek. Valaki segítsen pls.

2023. okt. 16. 07:22
 1/5 anonim válasza:
94%

Szia! Teljesen megértem mi van most benned, tegyél rá tiszta kötést, és semmi gond nem lesz:)

Legközelebb pedig próbáld úgy hogy csak a makkodat izgatod, simogatod, így nem fog vérezni:)

Mielőbbi gyógyulást kívánok!:)

2023. okt. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Már lefertőtlenítettem kamillás teával, és tettem rá tiszta kötést. Nem gondoltam volna, hogy ennyire nehéz lesz. Ez inkább elmében és lelkileg töri meg az embert. Még egyszer köszönöm!
2023. okt. 16. 07:30
 3/5 anonim ***** válasza:
És minek?
2023. okt. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
18%

2. Ne picsogj már, más is kibírja. "Még egyszer köszönöm" Ezen a negédes dumán szerintem te is röhögsz.

Mentális egészség? Már rég oda!

2023. okt. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
93%
Ne kamuzz!
2023. okt. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!