Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Más 16-17 éves srácnak is...

Más 16-17 éves srácnak is durván nő az arcszőrzete?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, és gyakorlatilag minden nap kell már borotválkozzak, különben nagyon látszik. Ez másnál is így van? A legtöbb osztálytársamnak borotválkozás nélkül is hihetetlen sima arca van.

2023. okt. 21. 11:50
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
nem, másnak nem
2023. okt. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Igen,ebben a korban az arc szőrzet növekedése is beindul.
2023. okt. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
95%
Mindenkinek máshogyan, másmilyen tempóban nő. Ez nagyrészben genetika is, így erre normális választ nem lehet adni. Szerintem normális, hogy ennyire nő.
2023. okt. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%

16 körül már én is elkezdtem,ne lengesse a szél a pihe szőrszálakat.

Van akinek sokkal előbb kell már .

2023. okt. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nekem 22 évesen elég heti egyszer borotválkozni, kb 10 nap után már kellemetlenül érzem magam. Elsősorsban mert egyenletlenül nő, a bajuszom egyik oldala hoszabb mint a másik, az államon bal oldalt több mint jobb oldalt, és csak egy vékony, halvàny csíkban nő. Nekem bejön ez az enyhén borostás kinézet, de egyelőre nincs olyan arcszőrzetem amit megtartanék. 16 évesen én kb havi egyszer borotválkoztam, leszedtem azt a 12 pihe szőrt ami nőtt az arcomon haha.

Nem tudom mennyire tudományos ez a kijelentés, de látok benne igazságot, hogy haverjaim akiknek 16-18 évesen már volt arcszőrzete, 21-23 körül már elkezdtek kopaszodni. Erre figyelj talán, mert valamennyire megelőzhető, minoxidillel, vitaminokkal stb, de nyilván nem 100%-os megoldás, de azért egy pár évet lehet nyerni szerintem.

2023. okt. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Eloazlik

Van akinek már minden nap kell ebben a korban meg dús mellszőrzete is van van akinek meg csak pár piheszőr van még

2023. okt. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!