Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Menjek dolgozni akut felfázáss...

Menjek dolgozni akut felfázással vagy írassam ki magam?

Figyelt kérdés
Már 50 fölött vagyok, de nekem még ilyen nem volt. Tegnap 15 óra körül kezdődött, égető érzés vizeléskor és sűrűn kell Wc-zni. Nem véres, de fáj vizeléskor és utána elmúlik a fájdalom. Most 38.5 °C lázam van. Tegnap kinn voltam a nagy szélben és hideg kőre ültem le.
2023. okt. 22. 11:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Orvoshoz menj
2023. okt. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Írásd ki magad, és menj orvoshoz. Antibiotikumot biztosan fog felírni rá
2023. okt. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Beteg vagy. Van ilyen. Betegen nem dolgozunk, hanem gyógyulunk. Ha el tud valaki vinni ügyeletre, jobb lenne az az antibiotikum minél előbb. Ha nem, akkor gyulladásgátló naponta 3-szor (Algopyrin, vagy ami van otthon).
2023. okt. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Az a baj, hogy nálunk most van a legtöbb munka. Téli gumikat szerelünk.
2023. okt. 22. 12:04
 5/6 A kérdező kommentje:
Urzinolt kezdtem el szedni.
2023. okt. 22. 12:04
 6/6 anonim ***** válasza:
87%
Ha elhanyagolod, tovább tart, más szervekre is áthúzódik a gyulladás. A betegséggel a szervezet azt jelzi, hogy túl van terhelve, pihenésre van szüksége. Ha nem lennél épp a tűrőképesség határán, nem betegített volna meg a szél és a kő, mert az immunrendszered legyőzte volna a kórokozókat. Legyél magadnak fontos.
2023. okt. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!