Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Urológián meg tudják mondani...

Urológián meg tudják mondani hogy a férfi hordozza e a nemi herpesz vírust úgy hogy a férfinak nincs semmi baja?

Figyelt kérdés
8 hónapja vagyunk együtt a párommal és ez idő alatt kétszer volt genitális herpeszem. Előtte soha, 2 éves kapcsolatom volt előtte és az idő alatt semmilyen nemi bajom nem volt. Most az új páromtól az első hónap után már olyan durva nemi herpeszt kaptam el hogy azthittem meghalok. Begyulladt a húgycsövem, az egész nagy és kisajkaim tele voltak herpesszel, a hüvelyembe is volt nagyon sok, annyira fájt hogy csak feküdni tudtam meztelen mert ha egy kicsit is mozogtam vagy hozzáért valami már üvölteni tudtam volna. 2 hétig tartott, 2 féle kenőcstől és 10 napon át tartó napi 3 tablettától múlt csak el teljesen. Most megint kijött egy hete kb de szerencsére egy sokkal gyengébb változatban, a bal oldali nagyajkamon volt 5db kb és úgy néz ki hogy már el is múlt szerencsére csak a kenőcstől, fájni fájt eléggé most is de az első alkalomhoz képest a fájdalom is sokkal kisebb volt, vizeletem se csípett, és a herpeszeket se csípte amikor odafolyt (az első alkalommal ilyen is volt). Közöltem a párommal hogy addig nem fogok szexelni vele amíg ki nem vizsgáltatja magát, tudom hogy a herpeszt nem lehet kiűzni a szervezetből, de azért mégis csak jó lenne tudni hogy miket hordoz mert egyébként irdalmatlan módon bűzlik is a pénisze. Nagyon büdös, elhányom magam tőle, hiába mossa meg szappannal, akkor is 1 perc múlva ugyanolyan és egyszer utána néztem ennek is hogy mitől van és valami bakteriális fertőzést találtam hogy attól lehet. Neki soha nem volt semmilyen nemi tünete, semmilyen kiütés, viszketés, kipirosodás, semmi, de mégis engem már kétszer megfertőzött na meg az a szag, undorító! Olvastam egyébként azt is hogy aki fertőz az esetek 90%ban nem is tud róla hogy hordozza a vírust mert neki nincs semmi baja de átadni át adja nagyon könnyen! Ezért szeretném ha el menne orvoshoz ezzel és ott megállapítanák hogy miket hordoz, a kérdésem hogy ilyenkor milyen vizsgálatokat csinálnak, fájdalmas e vagy kell e sperma/vizelet minta? Ilyenek. Köszönöm a válaszokat!

2023. okt. 24. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
STD labor.
2023. okt. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha körül lenne metélve, akkor kevésbé kellene félned. Ha ennyire nem megy neki az intim higénia és újra felülfertőz, akkor hajtsd el orvoshoz, hogy teszteljék le.
2023. okt. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Urulógia nem arra van!!!
2023. okt. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor mire van az urulogia ha nem egy betegseg kivizsgalasara?
2023. okt. 27. 23:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Az urológia az inkább a húgyutak és nemi szervekről szól, míg a külső bőrtakarón lévő betegségek, így a nemi betegségek is a bőrgyógyászat szakterületes.
2023. okt. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Van azóta fejlemény, itt érdemes olvasgatnod: [link]
nov. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!