Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hiperérzékeny makk, van megoldás?

Hiperérzékeny makk, van megoldás?

Figyelt kérdés
Ma voltam urológiai vizsgálaton a fitymaszűkületem miatt, és az orvos azt mondta, semmiképp nem javasol körülmetélést, mert a makkom nagyon érzékeny, a legkisebb érintésre is. Mindig is ilyen volt sajnos, nem kapott elég ingert. Akinek volt ilyen tapasztalata, ez elmúlhat, van bármi esély ennek a kezelésére, vagy bele kell törődni? 23/F

2023. okt. 27. 16:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
77%
Andrológián ajánlják a Lidocain krémet, ami érzéketlenné teszi a makkot. Igaz, ezt ejaculatio praecoxra (korai magömlés) ellen javasolják, de a te problémádra is lehet megoldás.
2023. okt. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
De hiszen járt már orvosoknál, azoktól miért nem kérdezi? Én laikusként azt állítom, biztosan van valami olyan szer, ami ezen segít, de én sem orvos nem vagyok, sem ilyen problémám nincs.
2023. okt. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
52%
A szoktatás és a Lidocain krém (érzéstelenítő) együtt tippem szerint használhat. De inkább az orvossal beszéld meg!
2023. okt. 30. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Hogy vagy azóta?

Metéltek?

jan. 9. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Időnként tartsd hátul az előbört. Idővel megszokja a külső ingereket és kevésbé lesz érzékeny.
febr. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Meg van még a fitymád?
márc. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én a makidat nyalnám ;)
márc. 24. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!