Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit tudjak tenni lehet ebbol...

Mit tudjak tenni lehet ebbol nagyobb baj vagy ezeknek több szazalekábol nem?

Figyelt kérdés
Sziasztok, a párommal kint vagyunk külfőldön szezon munkán, a fenekén lett egy dudor, előre azt hittem hogy az üléstől fáj, kiderűl hogy genny van benne, amit én kezeltem mert nekem is volt ilyen problémám, nem vagyunk sajnos bejelentve igy nem tudunk menni dokihoz, a tegnap reggel viszont megért ez a tályog és kihasadt de rengeteg genny van benne, fertőtlenittem betadinnal de sajnos nem tud annyit űlni hogy haza tudjunk menni a vezetés szoba sem jöhet nagyon ha messzire kell menni, nyomtuk hogy távozzon valamennyi genny de nagyon sokat nem tudjuk nyomni mert nem igazán bírja, folyik a genny folyamatosan távozik, ebből lehet magyobb baj is vagy ha fertőtlenitem s folyamatosan távozik a genny akkor nem lehet ebbből nagyobb baj? Írtam egy othoni sebésznek és annyit mondot hogy takaritsuk a gennyen és fertőtlenitsem adjak antibiotikumot es fajdalom csilapítot. Tanácsokat várok tőletek aki volt már ilyenbe vagy tud valamit ezekről tömörebben, előre is köszönöm!

2023. okt. 28. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez több dolog is lehet. Például lehet furunkulus is, amihez valóban antibiotikum kell.


Szóval valahogy az orvost meg kellene oldani. Az meg érthető ha fáj, de szivacs, vagy úszógumi és abba ül, hátha a poppoló nem ér le az ülésre és akkor tudtok autózni

2023. okt. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha a farpofák között van, lehet, hogy pilonidalis cysta. Erre keress rá! Orvoshoz mindenképpen érdemes vele elmenni sajnos, hogy rendesen kitisztítsák!
2023. okt. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok, igen a 2 farpofa között van, elfelejtettem be írni hogy igen ez aza fajta cysta!
2023. okt. 29. 02:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha kap antibiotikumot is az bizonyára segít, de akkor is el kellene jutni ezzel sebészhez minél hamarabb!
2023. okt. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!