Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért van az, hogy ha egy...

Miért van az, hogy ha egy család beül enni/inni valahova, akkor a tinilányok sokkal nagyobb százaléka telefonozza végig flegma arccal, puffogva az eseményt, mint az ugyanennyi idős fiúké?

Figyelt kérdés
Több ilyet is láttam ma az egyik plázában.

2022. dec. 23. 21:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
85%

Aha, szoval lattal ma par ilyet, aztan ebbol levontad ezt a nagyon okos kovetkeztetest?

Ne szorakozzal mar 😂😂😂

2022. dec. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Igen, mert ezeken a bomba tinicsajokon mindig megakad a szemem. Szóval elég sok ilyet láttam már.
2022. dec. 23. 21:24
 3/22 anonim ***** válasza:
16%
A lányoknak fontosabb a kapcsolattartás. Ők szeretnek mindent megdumcsizni másokkal.
2022. dec. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
21%
Az is lehet, hogy szorítja őket a melltartó, vagy a cipőben fáj a lábuk. Ezért puffognak flegma arccal. A fiúk meg tök lazák, nem csoda, egy kényelmes, laza szerkóban nyilván, hogy azok.
2022. dec. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
21%
Manapság már mindenki ilyen nyomorék lett. A legokosabb családtag a telefon.
2022. dec. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
92%
Na, akkor ne csak a bomba tinicsajokat nézd, hanem a fiúkat is.
2022. dec. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
3%
Jó eséllyel mert a csajokra jut egy rakat pasi aki irogat rájuk stb, vagy épp pakolják ki instára stb hogy mit esznek stb.
2022. dec. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem ezzel a legtöbb tini így van.

Emlékszem, én is utáltam ezeket a kötelező családi szarságokat: jönnek az idegesítő rokonok, akik mindenért leszólnak, sokkal jobb lenne a barátokkal lógni, és ha már vele nem lehet az ember, legalább beszél velük.

Valószínűleg ez amúgy nemtől független, csak ahogyan a kérdező írta, neki jobban megakad a szeme a csinos lányokon, míg valahogy a tini srácok nem izgatják a fantáziáját így azt nem veszi észre, ha egy fiú csinálja ugyan ezt.

A tinik ilyenek. Szerintem ritka az a tini, aki szívesen lóg az idős rokonokkal mint a saját korosztályával.

2022. dec. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
92%
Azért mert tiniként nem anyuval meg apuval akar kajálni egy plázában. De ki akart ilyen korban? Nem mondom, hogy kínos volt, de nyilván a saját korosztály jobb társaság, mint a szülők és azért telefonozik mert a haverokkal dumál, hogy jaj apu viccei olyan gázak stb
2022. dec. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
25%
A mai gyerekeket nem nevelik semmire. Bunkó prolik. Mondjuk a szüleik is azok. Alapvető udvariasság. Normálisan viselkedni büdös, bezzeg ha pénzt, ajándékot kap a lenézett rokontól, az nem az. Ne, majd az élet megtanítja ezeket a giziket.
2022. dec. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!