Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tényleg igaz amit iskola...

Tényleg igaz amit iskola orvosirol hallani?

Figyelt kérdés
Szoval hogy lenn is van vizsgálat? Nekünk jövő héten lesz de nem mondtak semmit. Mindenki aggodik. Mármint fiuk

2023. okt. 29. 13:26
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
81%

Nekem háromszor volt, hogy iskola orvosin megnézték lent is. Egyszer alsóban, akkor csak tényleg ránézett az orvos, aztán 6.-ban és 8.-ban volt megint, ott már volt vizsgálat is.(fityma felhúzás és "mogyorózás").

Teljesen felesleges ezen aggódnotok, ha meg is nézik, kb fél percig van letolva a gatya, a vizsgálat többi részén rajtad lehet.

2023. okt. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
69%

Szia, nekem volt többször is.

Ha érdekel részletesen írj privátban, szívesen elbeszélgetek róla.


19f

2023. nov. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
81%
Igen, nálunk is volt többször ilyen vizsgálat. Teljesen természetesnek vettük, hogy néhány évente lent is megnéznek. Kicsit izgultunk, de gyorsan átesett ezen mindenki. Volt hogy tudtuk előre, volt hogy meglepetés volt a fityma hátrahúzás és a here vizsgálat.
2023. nov. 12. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim válasza:
100%
Igen, nekem is volt idén ilyen jellegű vizsgálat az iskola orvosnál. Kicsit meglepett, hogy le kellett tolnom a boxerem, de gyors volt a vizsgálat, és utánna vissza lehetett húzni a gatyát.
márc. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!