Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Korai magömlés, bizonyos...

Korai magömlés, bizonyos esetekben érzékeny makk. Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 19 éves koromban metéltek körül, azelõtt a makkom nem is látta a nap világot extrém fitymaszûkület miatt. Miután metéltek nagy nehezen hozzá szokott a makkom a boxernadrághoz, illetve meleg vízben való áztatáshoz. Viszont van egy problémám: amennyibe aktus során behelyezem a makkom a külsô nyomás hatására másodpercek alatt elmegyek. Vettem mûvaginát is hogy edzzek, viszont egyet húzok lassan és már tüzelek. Utána meg nem is kívánom a szexet, meg a maszturbációt így edzeni is nehéz. Valakinek van tapasztalata ezzel? Kegelt csináltam, szerintem csak rosszabb lett utána. Anti depresszánst egyéb okok miatt szedtem, az se segített. Ezek miatt nagyon nem is ismerkedek, prostikhoz járok, viszont 90%uknál 1 òrában 2 aktus van meghatározva, ami nekem fél óra alatt megvan, úgy, hogy elõtte maszturbáltam.

2023. nov. 4. 18:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Intim tornát, valamint az ESZO című könyv férfiaknak szóló tanácsait érdemes magadévá tenni és gyakorolni kitartóan.
2023. nov. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A szex (a maszti) is az agyban zajlik.A p.. csak kellék hozzá .

Ha ismernéd a felépítését,sokban segítene .

2023. nov. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%

Lehet kapni sprayt ami késlelteti a magömlést, mert tompítja a makk érzékenységét.


Gyakorolni pedig kell.

2023. nov. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
SSRI vagy SNRI antidepresszánst szedtél? A szedés előtt is fennállt a probléma ekkora mértékben? Sajnos az SSRI/SNRI-ok abbahagyása után sokaknál alakul ki korai magömlés és erre senki sem figyelmeztet. De ha a gyógyszer előtt/közben is ugyanilyen volt a probléma akkor nem szóltam.
2023. nov. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 zeldor ***** válasza:

Esetleg hagyd hogy száraz legyen a farkad és úgy száraz kézzel gyengéden verd, és talán lassabban sülsz el.

Én nem vagyok körülmetélve de mindig úgy sülök el a legnehezebben ha szigszalaggal szimulálom hogy körülvagyok metélve, hagyom hogy kiszáradjon a farkam és úgy szárazon simogatás szerűen verem (azért nem erősen mert így szárazon és ráadásul csupaszon fáj). Ha ilyenkor beszappanoznám az nagyon begyorsítaná, azért gondolom hogy szárazon neked is lassabb lesz és talán idővel fel tudsz építeni egy kis ellenállást

nov. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Metélés, ultra alacsony vágással. Ilyenkor teljesen kivágják belső bőrt így valamennyit csökken szenzitivitás.
dec. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!