Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Álltalános urológia vizsgálato...

Álltalános urológia vizsgálaton a herezacskó környékét is megvizsgálja tapintással az orvos?

Figyelt kérdés

2023. nov. 5. 07:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Orvostól függ. Van hogy megkérdezi van-e panasz és ha nincs akkor nem, de van aki megtapogatja.
2023. nov. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Általában igen, nekem akárhányszor mentem, megtapizta, pedig azzal nem volt sosem panaszom.
2023. nov. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Orvos függő .
2023. nov. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én több urológusnál is jártam különböző panaszok miatt, de eddig mindegyik végzett tapintásos vizsgálatot a heréken, volt olyan aki ultrahangot is csinált.
2023. nov. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És a fitymát is hátrahúzza általános vizsgálaton.
2023. nov. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%
Az enyémet teljesen megnezte!Még az is rajta van a papíron,hogy a himvesszo nyilasa is megfelelő méretű!Mind a két here meg van!A baloldali nagyobb,mint a jobb!A herezacsko rendesen funkcional!A bal herenel egy 5 milliméteres duzzanat van!Kiderult,hogy az egy jóindulatú sperma pangás!Többször kell kiverni-kiuriteni a felgyulemlett spermat!Tényleg úgy van!Egy héten belül kétszer,háromszor kiverem,egyre kisebb lesz a dudor,van úgy,hogy már nem is lehet kitapintani!
2023. nov. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
41%
6-os, köszönjük szépen az urológiai leleted leírását. 😀
2023. nov. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!