Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez mitől van? 18/f?

Ez mitől van? 18/f?

Figyelt kérdés

Elég gyakran arra leszek figyelmes, hogy a herezacskóimon hámlik a bőr. Próbáltam már kenni krémekkel, de nem segített semmit. Izzadósnak elég izzadós vagyok, bár nem tudom mennyi köze van hozzá. Higéniára szoktam figyelni, de ugyanolyan. :/

Aki hasonló cipőben jár, az tud valamit javasolni rá? Mitől van ez egyáltalán?



2023. szept. 2. 21:14
 1/10 anonim ***** válasza:
14%
Lehet hogy az a baj hogy több herezacskód van, nem csak egy
2023. szept. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bar testen a gomba barnas folt, a talpon, labujjak kozott a gombasodas jele a hamlo bor. Esetleg a melegtol gombas?
2023. szept. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg beizzad.



Javaslom az alsógatyákat pamutra cserélni amennyiben nem abból készültek.

Illetve kend bepanthen plusz krémmel. Hámosít (tehát helyreállítja a bőrt), illetve enyhe fertőtlenítő hatása is van, ami az izzadás okozta enyhe bakteriális/gombás fertőzést meg tudja szüntetni.

2023. szept. 3. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A hamlast gomba szokta okozni, menj el dokihoz, h felirja a megfelelo gyogyszert-kremet.
2023. szept. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Neked hány herezacskód van?
2023. szept. 10. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Jézusom, nektek komolyan nincs jobb dolgotok, mint belekötni egy félrefogalmazott mondatba? Kedves 1es és 5ös.


A többi válaszolónak nagyon szépen köszönöm!

2023. szept. 10. 06:41
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy többször használt borotvaval borotvaltad le róla a szőrt?! Akkor bizony borgomba támadta meg! Egy pár éve én is voltam így vele!Az orvosom segített rajtam!Egy hónapig kellett kenegetnem két fajta gomba elleni krémmel,utána meg egy hónapig Bepanten kenoccsel! Azóta minden borotvalashoz új borotvát hasznalok! Azóta már évek óta nincs semmi bajom vele!!!
2023. szept. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem használok borotvát. A szőrt ollóval szoktam lenyírni, vagy szőrnyíróval, de borotvát nem használok. Még hónaljon sem, mert ott gyantázok.
2023. szept. 24. 14:25
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha mondjuk fürdésnél sokat áztatod a vízben, attól is lehet ilyen.

Elég érzékeny a zacskó bőre.

2023. szept. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez akkor is csak valami borgomba lehet!Az szárítja ki a zacsi bőrét!
dec. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!