Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mennyire ciki az urológián a...

Mennyire ciki az urológián a kis farok?

Figyelt kérdés
Nem rég voltam de azóta is cikinek érzem és ég a fejem miatta. Megjegyzi az orvos? Titoktartás van?

nov. 5. 11:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%
Van titoktartás, de otthon biztosan elmeséli a feleségének, hogy mennyire gáz így élned, plusz elmeséli azt is, hogy másokat hogy katéterezett meg és hogy ömlött a vér a hólyagból....vazz.
nov. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Te csak 1 eset vagy ott.Ahogy elhagytad a rendelőt már nem is emlékszik rád .
nov. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem az orvos élete hátralévő részében reggel és este is ezen fog röhögni.

Ha jót akarsz magadnak, többé sose menj orvoshoz, mett juj mit gondol...

nov. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Egyedül neked ciki ez, szóval magadtól kérdezd meg.
nov. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
5%

Egyszer ultrahangozták egy baleset után a hasamat, bordáimat. Egy gyakornok csaj csinálta. Felül félmeztelen voltam és a kibaxott férfi orvos nem a tanonc munkáját nézte, hogy jó helyen néz e egyáltalán hanem a mellemet.

Szóval vannak faxszopók. Ők is emberek. De ne aggódj, sose fogod többet látni jó esetben, másrészt, ha el is mondaná valakinek. Kit érdekel? 2 nap múlva már nem te leszel a téma. Az ápolónőket hallottam már beszélgetni olyanról, hogy jajj de xar volt ezt a bácsit meg azt katéterezni stb. De annyi beteg van mindennap, hogy nem ez a vicc témájuk hetekig. Fotót sem csinálnak róla.

Most azt képzeld el a szülészeten van olyan hogy a kismama nem ér el a vécéig hashajtózás után, hanem végig fosta a folyosót. Egyik barátnőm szétokádta vajúdás közben magát, az ágyat, meg maga mellett mindent.

nov. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%
Unalmas már. Van egy kérdező aki mindig a farok méretével foglalkozik
nov. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%
Meg mikropeniszt is latott talan, ami kb alig nagyobb, mint egy noi csiklo.
nov. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
26%

Jó nekem szerintem erősen átlagos méretű de én meg mindig azon aggódom, hogy jajj csak nehogy felálljon, legyen minél kisebb mert azt fogja hinni, hogy bzi vagyok.


Ami nem igaz de ha eszembe jut valami jó nő akkor ez előfordulhat és félreértheti :D

nov. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
61%
Semennyire sem érdekli, hogy neked mekkora a péniszed. Páciens vagy, megvizsgál, utánad megy be a következő, majd az azt követő és így tovább a műszak végéig.
nov. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
70%
Miért lenne ciki olyan, amiről nem tehetsz? Ezt dobta a gép, ez van. Amúgy is az urológián minden férfi behúzza fülét, farkát. Ne aggódj, tegnap te voltál az egyik az ötvenből, illetve az orvos látott már minden méretűt.
nov. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!