Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan lehet tartosan hatultar...

Teo16654 kérdése:

Hogyan lehet tartosan hatultartani a fitymat korulmeteles nelkul? segitsen valaki

Figyelt kérdés
16/F

nov. 7. 14:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%
Sehogy, az a többlet bőr nem fog eltűnni magától soha, akárhova pakolgatod.
nov. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%

Én anno próbálkoztam leukoplasttal és sebtapasszal is, de ezek nem jó vagy legalábbis nem hosszútvá megoldások. Ha jelentős a fitymatúltengés, amikor "feleslegesen" túllóg a makk elé a fitymád, akkor az valóban nem fog magától eltűnni, ha csak körül nem metélnek.


Néha a testalkat is okozhat ilyet, ha tehát van pocakod, arra a fütyid tövénél több lesz a zsírszövet és emiatt az egész pénisz bőre előretolódhat. Ám jelentős fogyást követően ez valamennyit javulhat.


A fitymatúltengésről általában nem sokat beszélünk itt sem, mert az urak többsége fitymaszűkülettel vagy fitymafék problémákkal keresi fel az urológust. Nekem 3-4 cmre is túllógott, mint egy elefántormány. Köszi, de nem, nekem megváltás volt a kopasztás.

nov. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
61%

Ideig-óráig lehet próbálkozni sebtapasszal, illetve hajgumival, én hajgumit használtam amíg nem maradt magától is hátul.

Utána már nem az zavart, hogy nem marad hátul a fityma, hiszen mindig szabadon volt már a makkom, hanem a felesleges bőr.

Úgyhogy teljes feszes metélést csináltattam, nagyon jó döntésnek tartom.

nov. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Ennek mi az értelme?
nov. 8. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
47%
A te korodban még én sem hordtam úgy. Később meg már magamtól rájöttem. De ha én ide leírom hogyan csináltam, le fognak támadni azok az ide posztolgató túl okos emberek, akik miatt már kétszer töröltettem a regisztrációmat. Sorry, ezért nem tudok segíteni.
nov. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
9%
#5: Akkor minek válaszoltál, ha nem teszel semmit a kérdéshez, csak sajnáltatod magad?
nov. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
46%
#6: Én nem sajnáltatom magam. Privátban szívesen válaszolok, nyíltan nem az itt nyilvánosan rám támadó barmok miatt nem!!!!!
nov. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Nos, akkor csak válaszolok. Nem vagyok annyira bunkó, mint első hozzászólásomra kinézek, de! Nem tolerálom a személyeskedő, kifejezetten engem ért támadásokat! A fent felsorolt eszközökkel valóban nem lehet tartós eredményt elérni. A fitymák mérete, és ezáltal az eredményesség egyénenként változó lehet. A kérdezőt én még túl fiatalnak tartom hogy ilyesmivel kísérletezzen. Elegendő indok nélkül valóban felelseges vele kísérletezgetni. Akinek meg meg van rá a nyomós indoka, annak esze is ahhoz, hogy hogyan oldja meg. Valóban felesleges olyan dolgokkal kísérletezgetni, amik elszorítják, esetleg kárt tesz magában. Sok esetben a körülmetélés is ugyanolyan felesleges lehet. Ha nem annyira hosszú és nem szűk, nem látom annak értelmét, minek kell ajánlgatni mindenkinek állandóan, hogy metéltesse magát? Viszont az itteni bukó paraszt beszólások alapján nem látom, van -e értelmes ember, akit ész érvekkel lehet meggyőzni arról hogy nem mindenáron és nem mindig a körülmetélés az egyetlen lehetséges megoldás? De egyáltalán annak, akinek nem volt fitymaszűkülete, az aktív nemi élet megkezdése előtt a fitymát hátrahúzva tartani nem látom értelmét én sem. A különböző fertőzések kifejezetten a másik nemmel való nemi élet megkezdése után jelentkeztek. A végeredményt sem lehet bizonyítani, hogy az orvosi kezelések hatására, vagy az én közreműködésem miatt alakult ki? Sajnos így, hogy nem ismerjük a konkrét indokot, sem az egyéb körülményeket, nehéz segíteni.
nov. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ezen a weboldalon sok infót találsz erről.

[link]

nov. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
51%
#9 Na végre egy link, és nem kell vitázni, és engemet leanyázni. Érdekes, hogy egy egész fórum van erről. Hál' istennek, akkor már nincs többé rám szükség ebben a témában. Mert eddig sűrűn előkerült: 1-2 hetente valaki mindig megkérdezi. A sok idióta meg leugatja: Hogy metéltesse körül, mert az az egyetlen megoldás. Hát nem. De azért nem engemet kell anyázni, ha nem így van. Mindenki esete egyéni mérlegelést igényel. Nem vagyunk egyformák. De tényleg.
nov. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!