Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mennyire normális, ha 39 éves...

Mennyire normális, ha 39 éves férfiként ritkán van spontán erekcióm, illetve, ha itthon van, de nincs szex, illetve maszturbáció, körülbelül 1 percen belül megszűnik?

Figyelt kérdés
A vérnyomásom általában 110-120/65-70 körül van, a pulzusom nyugalmi állapotban 65-70. Rendszeresen sportolok.

nov. 23. 20:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális. Nem 16 éves kamasz vagy, akinek mindenre fel kell állnia, mert tombolnak a hormonok, hanem egy 39 éves felnőtt férfi.


Ha pedig valamire feláll, de nincs tovább inger, akkor teljesen normális hogyha lelankad.


Baj akkor kezdődik, hogyha maszturbálás vagy szex során jelentkezik merevedési probléma. Mivel abban az esetben nincs, legalábbis a leírásod alapján, így minden rendben.

nov. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Maszturbálás során csak akkor, ha máshol kezd járni az eszem. Nővel ugyan lassan két éve nem voltam, de akkor nem volt probléma, az összebújás során, stresszmentesen fel sem merült, hogy probléma lehet.
nov. 23. 20:21
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tehát semmi szervi bajod nincs, és hormonálisan is jól működsz.
nov. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, másfél éve néztek tesztoszteront, 20 feletti volt az érték.
nov. 23. 21:16
 5/8 anonim ***** válasza:
Éjszaka/reggel mi a helyzet? Én nem régen töltöttem be a negyvenet, de szinte minden reggel arra ébredek, hogy erekcióm van, illetve van, hogy éjjel is felébredek rá, mert a hasamon fekszem és el kell fordulnom. Napközben nekem is ritkábban van és nekem se annyira tartós mint kamaszkoromban. Hetente 3-4x összebújok a feleségemmel, ott egyelőre még nincs gond :)
nov. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Reggelente olyan heti 3-4x van. Éjszaka csak ha nővel álmodom, akkor viszont elég erőteljesen:D
nov. 23. 21:25
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor most mi a kérdés, amikor minden működik ahogy kell?
nov. 24. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerencsés alkat vagy, rengeteg feszültségtől mentes az életed.
nov. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!