Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A refluxtól lehet vagy a...

A refluxtól lehet vagy a gyógyszertől? Vagy esetleg más állhat a háttérben?

Figyelt kérdés
Üdv! 21 éves srác vagyok és olyan problémám van hogy a szám 2-3 napja ki van száradva. 2 napja voltam SBO-n a vérképem negatív és a hasi ultrahang is negatív. Refluxot állapítottak meg nálam erre írtak Ludea 20 mg-ot amiből kettőt kell szedjek. Tegnap is megittam 3 liter vizet szóval nem értem mi lehet a probléma. Szamon veszem már egy ideje a levegőt is, meg egy kicsit nehéz a legzesem de ez lehet hogy azért van mert van bennem egy kis pánik hogy miért van ez?

nov. 26. 08:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Cukorbetegségre utaló jel nem volt a laborleleten?

Szájon légzéssel pedig a fül-orr-gégészetet lenne érdemes felkeresni, különösen, ha a vércukor értékek rendben vannak. Lehet egy orrsövényferdülés, gyulladás, stb.

nov. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1-hez kiegészítés: a gyógyszer alkalmazási előirata nagyon ritka mellékhatásként említi a szájszárazságot, tehát ez is lehet az oka természetesen. Ha csak az ajkat érinti, javasolható valamilyen ajakír használata.
nov. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg túl van gondolva a dolog. A szádon keresztül veszed a levegőt, így kiszárad.
nov. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A Ludea a legjobb gyógyszer erre a betegségre. Kismamaként én is ezt szedem. Abba ne hagyd, mert szenvedni fogsz a tünetektől!
nov. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!