Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet az alábbi dolog a...

Mi lehet az alábbi dolog a péniszemen?

Figyelt kérdés

Nyugodtan megnyithatjátok, nincs a képen a péniszem:

[link]


Szóval az alábbi fehér dolgokat találtam a péniszemen egyenletesen elosztódva, minden nap látom már majdnem egy hete. Azért nem csináltam semmit, mert eddig azt hittem WC papír darabok, amik odaragadtak, de kezdek gyanakodni, hogy mégsem.

Ma kezdett el viszketni is és érzem hogy érlelt sajtra emlékeztető szaga van, úgyhogy gondolom valami gomba, vagy esetleg baktérium?

Egyenletesen osztódik el a péniszemen és csak a makkomon van, le lehet szedni mindet, nagyon enyhén kenhetőnek mondanám.

Barátnőmmel pont nemrég vesztem össze, úgyhogy az elmúlt két hétben nem szexeltem, de legutóbb gumiban volt, ő se mondta hogy lenne valami, úgyhogy nem hiszem hogy tőle kaptam el, mással nem szexeltem.

Szóval ezek alapján mire számíthatok, hogyan kezeljem?

Persze benézek urulógushoz amint tudok, de sajnos nem könnyű időpontot kapni.



nov. 26. 16:13
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Igen elmúlhat. De ha 1-3 napon belül nem rendeződik, nem szűnik a kellemetlen érzés és a pirosodás, érdemes egy urológust/bőrgyógyászt felkeresni.
nov. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

Hoho mit találtam:

A "túrós" jellegű elváltozások a férfi nemi szerven gyakran a smegma felhalmozódására vagy egy gombás fertőzésre, mint például a Candida albicans által okozott fertőzésre utalhatnak.


Ez megmagyarázza, hogy miért jött elő mosás ellenére is, ha ez egy gombás fertőzés és azt is hogy miért viszket. Mindenképpen meglátogatom a dokit, mert könnyű összekeverni a kettőt, de utóbbira gyanakszom.

nov. 26. 21:59
 13/28 anonim ***** válasza:
Gomba lesz.
nov. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Valószínűleg, tegnap lefekvés előtt megmostam alaposan. Kb 7 óra alvás után elég durván előjött.
nov. 27. 09:20
 15/28 anonim ***** válasza:
Nem szabad mosni.
nov. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

hogyne lehetne?

a gombát is lekell mosni, mert csak elszaporodik.

szereztem rá gomba elleni krémet ,mert még egy hétig biztosan nem jutok orvoshoz, remélem utána nem is kell már menni :))

nov. 27. 11:13
 17/28 anonim ***** válasza:
Ha víz éri a gombát akkor jobban szaporodik.
nov. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

"szereztem rá gomba elleni krémet"


Én nem kenegetném akármivel a makkot... Az nem olyan terület, amire bármi jó.

nov. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

#17 szárazra törlöm minden mosás után és szappannal mosom.


#18 clotrinazole tartalmú krémet vettem, ami kifejezetten jó ilyen problémákra.

Így kezdődik a betegtájékoztató:

"A bőr, illetve a külső nemiszervek gombás fertőzésének helyi kezelésére..."

Allergiateszt megvolt, tehát legrosszabb esetben is nem történik semmi.

nov. 27. 17:31
 20/28 anonim ***** válasza:
Ahelyett, hogy elmennél orvoshoz.... :) Nem szégyen ez. Háziorvoshoz is mehetsz, de akár felnőtt ügyeletre, ha már háziorvoshoz nem jutsz el. 24 órás ügyelet van mindenhol .. De az emberek inkább szenvednek :D
nov. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!