Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit lehet kezdeni a hegekkel...

Zsebtucsok75 kérdése:

Mit lehet kezdeni a hegekkel a péniszen?

Figyelt kérdés

Több hónapja megnehezíti a hétköznapjainak a párommal ez a probléma. A makk alatti részen bal oldalt van egy kb 3-4mm nagyságú heg és pár darab kisebb, a fitymafék ami körül szintén van pár kisebb heg is régebben megszakadt és azóta folyamatosan aktus közben kidörzsölődik, illetve megrepedezik kellő nedvesség/sikosság mellett is. Első aktus megtörténik, utánna egyből a fékem körül megvan dagadva, hátra húzni is alig birom a fitymám, és csipő/húzódó/feszülő/fájó érzést érzek ami nagyon kellemetlen. Pihentetni kell míg vissza gyógyul kb 4-6 napig. Urológusnál voltam, nem nagyon látott rajta semmit, lézeres fék metszést javasolt és azt mondta hogy ha begyógyul akkor hosszabb lesz a fitymafék, így nem fog elszakadni aktus közben. Felírt egy szteroidos kenőcsöt. Nemrég voltam bőr és nemibeteg orvosnál is, adott egy erősebb szteroidos krémet amit a heges területekre kellett kennem hogy felpuhítsa a bőrt. Ez sem nagyon vált be. Jelenleg itt tartok, és elég tanácstalan vagyok.

Építőjellegű, értelmes vélemények, tapasztalatok érdekelnének hogy ezzel mit lehet kezdeni. Köszönöm!



dec. 2. 02:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Magánban andrológushoz is elmehetsz.
dec. 2. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Igazándiból ami nekem az eszembe jutott, az a körülmetélés, mivel a jeges részt el kellene távolítani.
dec. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hogyha nem gyógyul a seb akkor lehet a körülmetélés lenne a megoldás, hogy ne jöjjön vissza.

De milyen a seb vagy heg?

dec. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

3.

Halvány fehéres nagyon picit kidudorodó pöttyszerűségek.

dec. 2. 19:56
 5/8 anonim ***** válasza:

#4

Így kép nélkül nem tudom. De nekem is volt fehér pötty.

#3

dec. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

5#

És azt mivel kezelted?

dec. 3. 01:15
 7/8 anonim ***** válasza:

#6

Körülmetélés után eltűnik.

#5

dec. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is körülmetélés lesz a vége, ha már így elkezdett hegesedni és akkor azt a részt is kimetszik.
dec. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!