Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet az éppen távozó vesekőtő...

Lehet az éppen távozó vesekőtől, hogy felkelek este és nagyon pisilnem kell, de nehezebben megy? Általában nem kelek fel ha pisilnem kell, csak reggel, éjszakára pelenkát viselek és általában nem kelek fel pisilésre. most felkeltem rá. 26F

Figyelt kérdés
dec. 12. 22:16
 1/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Lehet.
dec. 13. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Éjszaka miért kell pelenkát viselned? Bocs ha eü oka van. De ha nem, akkor ez fura.
dec. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Lehet, hogy az esetleges kő távozása miatt, ha azt tudni vagy elemezni akarják később. De tényleg, miért kell?
dec. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Prosztata is okozhatja. Reggeli merevedés után nálam is sokára áll vissza alaphelyzetbe. Addig nehezebb a vizelés.
dec. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azért kell pelenkát viselnem mert nem mindig ébredek fel arra ha pisilnem kell! Ez csak esti dolog, egész életembe így volt, valami biztos nem működik nálam normálisan, de az soha nem derült ki, hogy mi. Biztos idegrendszeri, mivel Autizmus spektrum zavarom is van, az is egy fajta idegrendszeri probléma. Igaz ezt csak felnőtt koromban diagnosztizálták már, addig végigszenvedtem a gyerekkoromat az iskolában .
dec. 13. 18:38
 6/6 anonim ***** válasza:

Én szintén érintett vagyok az Autizmusombam, amit 6 éves koromban diagnosztizáltak nálam. 3,5-6 éves korom között hasmenésem idején éjszakára pelenkát viseltem. És kb 13 éves koromig nem igazán szerettem bárhová elmenni, ha olyan helyre kellett elmenni, ahhol sokáig tartott volna mire mosdóhoz kerültem volna.


Vannak olyan ép értelmi képességű Autizmis Spektrum zavarral küzdő gyermekek és felnőttek, akiknek éjjel-nappal pelenkát kénytelenek viselni.

Viszont több lelki támogatást kell nekik adni, hogy ne érezzék szükséges rossznak ezt a helyzetett amiről nem tehetnek róla.


Olyan mint a szemüveg viselése, vagy a mankóval közlekedés.

dec. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!