Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért jön fel a bal here...

Miért jön fel a bal here ejakulációkor? Ez normális?

Figyelt kérdés
Alapból közelebb vannak (ha hideg a környezet meg minden), de abban a pillanatban egészen feljön, és csak a bal. Fájdalom nincs, csak ilyesztő látvány. Ezelőtt ilyen soha nem volt. Ez normális? Csak a bal? A hasüregbe nem megy fel, csak 1-2 centivel a szokásos felé.. Ez így marad?

dec. 19. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:
A herék ejakuláció előtt közelebb húzódnak a hasüreghez. Ez mindenkinél így működik. Ha a zacskóban marad a here, akkor amit leírsz egy normális jelenség.
dec. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, még mondhatni ott marad, de kicsivel a pénisz töve felé húzódik. Ezelőtt soha nem vettem észre ilyet. És csak a bal, ez is meglepett. Köszönöm a választ!
dec. 19. 16:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Néha feljebb megy, néha nem. Izgalmi allapottól is függeni. Teljesen normális. Akkor van baj, ha a hasüregbe megy és onnan nem jön vissza.
dec. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Működik a here emelő izom.
dec. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy lehet, hogy csak a bal hered emelkedik fel! Nekem sperma spriccelesnel mind a két herem megduzzad és megemelkedik! Olyan jó érzés ilyenkor megsimogatni!
jan. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Soványabb embereknél, ahol kevés a bőr alatti zsírszövet és emiatt "lógó" heréik vannak, ott a bal here általában lejjebb lóg (mert nagyobb). A hereemelő izom pedig általában ezt képes felemelni, a testüreg felé húzni.
jan. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!