Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van itt olyan aki jóindulatú...

Van itt olyan aki jóindulatú prosztata megnagyobbodásra eredményesen szedett 5mg-os Finaszteridet?

Figyelt kérdés

A Finaszteridet nagyméretű prosztata vissza zsugorítására fejlesztették ki. (Lehetnek libidó csökkenéssel járó mellékhatásai.)

Van itt olyan aki eredményesen szedte,vagy ismertek ilyen férfit?



dec. 22. 08:55
 1/1 A kérdező kommentje:

Én kb. 3 hete szedem.(Ezzel egyidejűleg Alfetin Uno-t is szedek.) 70+ vagyok jelentős bph-val. Vállaltam ezzel a libidó csökkenést és társait. Ezek jönnek is,de inkább legyek impotens mint inkotinens. Más mellékhatást egyelőre nem tapasztaltam. A turp-ot mindenképpen el akarom kerülni. Attól ugyanúgy lehet impotens valaki,ráadásul jól meg is kínozzák. Az ismeretségi körömben vannak szomorú példák.


Jó hírem is van. Már most könnyebb az éjszakai vizelésem, de a mérhető prosztata csökkenésre hónapokat kell várni.

Májusban készülök egy újabb uh-ra.

jan. 3. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!