Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Férfiak ti rendszeresen...

Férfiak ti rendszeresen szőrtelenítitek az intim területet?

Figyelt kérdés
Milyen gyakran? Mivel ill. milyen technikával? Csak az intimet szőrtelenítitek vagy más testájékot is? Herezacsit hogyan sikerül simára és sérülés nélkül? Hányévesek vagytok? Mikor kezdétek el borotválni?

dec. 28. 08:36
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Igen, azon kívül a felsotestem és az arcom
dec. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

14 éves korom óta borotválom a fanszőrt meg a hónaljat heti 2c rendszeresen

most 20 éves vagyok és már a mellkasom is borotválom mert így jobban látszanak az izmok

dec. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

20+ év óta (amióta nő), sima T alakú borotva, előtte beszappanozom, hagyom egy kicsit, mindenhol simára feszítem a bőrt és óvatosan végigmegyek rajta. Ha nem nyomod rá és finoman csinálod akkor nem vágja be. Fontos hogy feszes legyen a bőr, szinte csak simogasd rajta! Minél nagyobb rajta a szőr, annál nagyobb meló. Fürdésnél, zuhanytálcában csinálom, rakok bele lefolyószűrőt (mindig kell), az összeszedi a szőrt/hajat, a végén csak ráborítom a tálcára/mosdóra, összeszedem zsebkendővel, kidobom a kukába és elmosom a szűrőt.


[link]

dec. 29. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Hasat, mellkast is így csinálom, sőt ha leborotválom a hajam azt is, csak a szappan és a lefolyószűrő be legyen készítve.
dec. 29. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
#8 Kend be utána valamilyen hidegen sajtolt olajjal, vagy masszázsolajjal, esetleg valamilyen glicerines krémmel.
dec. 29. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
0%
Azért randira borotváljátok már le, a lányok szeretik ha karban van tartva (hónalj is), nem a 70-es években vagyunk! :)
dec. 29. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
#12 30 fölött jobban fogsz szőrösödni, akkor még jobban kell, ha zavarni fog! :)
dec. 29. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 microglia válasza:
Én is kb hetente szőrtelenítek lent. Illetve van egy lézeres készülékem, mióta hasznalom, azóta jóval lassabban nő, illetve ritkább is, kevésbé jelennek meg szőrtüszőgyulladások.
dec. 29. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim válasza:

Kb 23 éves korom óta teljesen csupaszra borotválom a farkam körül és a zacsit és alatta is.

Nem szerettem, főleg nyáron, szőrös a farkam körül.

Aztán úgy gondoltam, hogy visszanövesztem teljesen és már öt hònapja nem borotválom.

Hònalj 2 naponta, mellkas szőrt két naponta szedem le.

A mellkas szőrt azért szedem le, mert irritált amikor nagy volt, ahogy a szőr " kikukucskàlt" a pòlòn àt és azt undirìtònak, igènytelennek tartom.

dec. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Én csak trimmelem max rövidebbre. Azért Magyarország ebbol a szempontból kicsit le van maradva, külföldön már nem a csupasz az átlag, hanem a rovidre trimmelt szerintem. Én az arany középút híve vagyok, teljesen csupaszon nagyon kisfiús, így pont megfelelő nekem. De mindneki magának döntsön, ő mit preferal.
dec. 30. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!