Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Férfiak ti rendszeresen...

Férfiak ti rendszeresen szőrtelenítitek az intim területet?

Figyelt kérdés
Milyen gyakran? Mivel ill. milyen technikával? Csak az intimet szőrtelenítitek vagy más testájékot is? Herezacsit hogyan sikerül simára és sérülés nélkül? Hányévesek vagytok? Mikor kezdétek el borotválni?

dec. 28. 08:36
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Nem
dec. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Full szőrösen hagyom és eddig minden partneremnek bejött.

29 vagyok

dec. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Igen,rendszeresen.Eléggé szőrös vagyok és zavar.Más testrészt is szoktam,Úgy 12 évesen borotváltam le először,most 19
dec. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
még soha nem szőrtelenítettem sehol
dec. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
Igen, rendszeresen (legalább heti egyszer) borotválom. A farkam körül, és a teljes felsőtestemet is. 18F
dec. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Én csak évente 2-szer, vagy 3-szor
dec. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Natúr szőrös vagyok. Nagyon ritkán rövidítem kicsit.
dec. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Volt, hogy kipróbáltam 1-2x de katasztrófa. Viszketés, pirosodás, várakozás, izzadás. Úgyhogy nem.
dec. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

A fanszőrt kb. 14-15 évesen borotváltam le először.


A fütykös körül tavasztól nyár végéig hetente-kéthetente szoktam borotválni. Télen csak rövidítem, ha nagyon megnő.


A hónaljamat borotválom még, azt is nyáron rendszeresen, kb hetente, 5 naponta, de strandszezonon kívül azt is csak akkor szedem le ha már nagyon megnő.


A hasamat meg a mellkasomat nem borotválom, de lehet kipróbálom majd azt is szőrtelenül.

dec. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Két-három hetente szőrtelenítem az intim területeket és a hónaljamat, mostanában Philips OneBlane 360 elektromos borotvával - a zacsit is. Csak huszonévesen csináltam először, már harmincon túl vagyok.
dec. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!