Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Enyhe Balanitis meddig tart? 17F

Enyhe Balanitis meddig tart? 17F

Figyelt kérdés
Sziasztok. Kb november végén-december elején vettem észre hogy hámlott a makkom, és megjelent rajta 2 vörös pötty és eléggé nedvedzett illetve nehezen tudtam hátrahúznia bőrt. Balanitisre gyanakodtam mert antibiotikum kúrát akkor fejeztem be (aksolin) és mellékhatásként szerepelt (gondolom immunrendszer legyengült). Akkor vettem rá canesten krémet orvos ajánlására (csak telefonon beszéltem vele, nem mondta hogy menjek el) Azóta már nem hámlik a makkom, a 2 pötty is alig látható, de nedvedzik és néha büdös is. Higéniára mindig is odafigyeltem, és most is normálisan kezelem, kb 3 hete, de még mindig nem múlt el.

#balanitis #enyhe makkgyulladás #Enyhe balanitis #gombás makk
dec. 28. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Orvost keress fel és mondd el neki ezt, hogy ennyi ideje használod a kenőcsöt és még mit tapasztalsz.
dec. 29. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Továbbra is fennáll a fertőzés, keress fel orvost.
dec. 29. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Múltkor amikor beszéltem az orvossal aztmondta, hogy minimum 1 hónapig is kitarthat.
dec. 29. 10:41
 4/6 anonim ***** válasza:

Mivel telefonok konzultáltál vele, így nem látja. Gombára vagy kezelve, de bakteriális fertőzésnek is lehet szaga. És már bocsánat, de nedvedző, szagló, elfertőződött testrésszel (teljesen mindegy miről van szó) orvost keresünk fel, és nem telefonon konzultálunk.


3 hete tart továbbra is, de a doki 4 hetet mondott. Akkor ha ez az érved, vagy a válaszod, akkor miért is írsz itt? Mert ezek szerint akkor lehet egyik napról a másikra pikk pakk helyre jön minden, mert a doki azt mondta hogy max 4 hét, és addig még van pár napod. Mert szerinted akkor ezek szerint ez még normális, ez rendben van, csak akkor nem értem mire fel a kérdés.

dec. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Csak azért írok itt mert azthittem fokozatosan fognak a tünetek enyhülni. Például a viszketés, égő érzés, hámlás, az egyik naprol másikra elmúlott. Valószínüleg ez lenne most is nem?
dec. 29. 19:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a fitymádat végig hátrahúzva tartani legalább otthon, hogy a makkod "szellőzzön". Ám a helyedben lassan megmutatnám egy nemibeteg gondozóban / bőrgyógyásznak / urológusnak.
dec. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!