Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » DICETEL 50 MG gyógyszerről...

Márkó25 kérdése:

DICETEL 50 MG gyógyszerről bárkinek bármi tapasztalat/beszámoló?

Figyelt kérdés
Köszönöm :)
dec. 29. 11:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Erről nem hallottam még, de a nospa vagy a halidor (ez vényre kapható) nem jó?
dec. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezt irta fel hazi orvos, 1 napja szedem, alando hasmenesem van napi 4-5 x! Barmit eszek /iszok! Es ez minden napos honapok ota, es semmi sem fogja meg, azert kerdezem :)
dec. 29. 14:47
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez görcsoldó.


Gasztroenterológiára menj el, ott pedig tükrözést fognak csinálni. Illetve kérj beutalót hasi ultrahangra a háziorvosodtól.


Nekem is ez volt, és így kaptam az IBS-t mint diagnózist. Viszont mondta a doki, hogy 24 óra néha előfordulhat hogy kell, ha megint előjönne, mert a rendszert újra kell indótani, azt pedig koplalás előzi meg, hogy a gyulladás lemenjen.


De egyébként 24 óra teljes koplalás, hogy üljön a gyomor és megnyugodjon. Max kamilla tea és probiotikum.

dec. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De nekem nincs haspuffadas/hasfajas/sem gorcs semmi!! Kiraz a hideg es kesz korog a gyomrom es mennem kel, szeklet minta jo volt/verkep tokeletes volt!
dec. 29. 16:41
 5/8 A kérdező kommentje:
Mondta a doki probaljuk ki ezt ha nem segit, also felso tukrozes lesz a kovetkezo :(
dec. 29. 16:42
 6/8 anonim ***** válasza:
Gasztroenterológiára mennék én is
dec. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ételallergia?

vagy nem eszel egészségesként vmi mentes cuccot? én egyszer véletlenül vmi nem tudom milyen mentes kekszet vettem, ami közt ilyen krémréteg volt. Megettem, utána olyan hasgörcsöm és hasmenésem lett, amit korábban még szerintem nem tapasztaltam.

dec. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem, en fozok magamra rendes kajakat :DD sem glukoz sem laktoz erzekeny nem vagyok, verkep kimutatja illetve vizelet! De ez a gyogyszer egesz jo eddig :)
dec. 30. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!