Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Cardura XL gyógyszerrel...

Cardura XL gyógyszerrel tapasztalat, vélemény?

Figyelt kérdés
Párom 49 éves, 6 hónapja vagyunk együtt. Magas a vérnyomása, erre 1,5 éve gyógyszert szed. Sajnos nem szívesen beszél az egészségügyi problémáiról, a magas vérnyomás is csak egy rosszullét miatt derült ki. Nemrég véletlenül megláttam a fürdőszobában egy új gyógyszert, a Cardura XL-t, amit korábban nem szedett. Meg vagyok ijedve, mert nem tudom, hogy a vérnyomásos problémája rosszabbodott-e, vagy pedig prosztataproblémára kezdi szedni, éjjel néha hallottam, hogy akadozik a vizelete. Valamint az utóbbi időszakban kevesebb lett a szex, nem tudom, hogy a gyógyszer okoz-e ilyet nála, vagy ennek más oka lehet? Szeretnék többet tudni az állapotáról, de nem akarom csak úgy letámadni, mivel nála ez kényes téma, ezért szeretnék tapintatos lenni vele. Ha esetleg van valakinek ilyen tapasztalata, szívesen venném Köszi a normális válaszokat!

2019. febr. 5. 23:14
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!