Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha nem tudom hátrahúzni a...

Ha nem tudom hátrahúzni a fiúm makkjáról a bőrt akkor hogyan tovább?

Figyelt kérdés
dec. 31. 12:31
1 2
 1/13 anonim válasza:
84%
Orvos..
dec. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
32%

H nem okoz neki fájdalmat így szexelni, és nem mereven tudja rendesen tisztítani, akkor nincs gond.

H nem tudja tisztítani, akkor orvos.

Nem büdi neki?

dec. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
91%
Minek kiirni egy ilyen kérdést a kérdező is tudja/tudod hogy orvoshoz kéne mennie a barátodnak!
dec. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
Urológus.
dec. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Urológiára kérsz időpontot (beutaló nem kell), és majd az orvossal konzultálsz.
dec. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
9%
Itt inkább az a kérdés, hogy ilyenkor fáj e neki? Ha igen, akkor orvos, ha nem, és nem gátolja őt abban, hogy téged megdugjon, akkor nem kell orvos.
dec. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%
Mint már többször kifejtettem, felnőtt korban fitymaszűkülettel tudatosan élni az igénytelenség csimborasszója.
dec. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

bocs. nagyon félreolvastam :D


9.

dec. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A védőnőnek mutasd meg, ill. az orvosnak ha legközelebb mentek - látatlanban akkor sem tudja senki megmondani ha történetesen urológusként olvasná azt a kérdést.
dec. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
94%
Ha magától nem jutott eszébe segítséget kérni, akkor az ilyen igénytelen úriembert nyugodtan passzold el. Majd ha rendbe hozatta magát és örömszerzésre alkalmas állapotba kerül, akkor lehet vele érdemben randizni megint.
dec. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!