Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Létezik pénisz kicsinyítő műtét?

_Broafka_ kérdése:

Létezik pénisz kicsinyítő műtét?

Figyelt kérdés
Elég hosszú (32-34 cm) és vastag is, nem lehet átmarkolni se. A lányok kibírják, ha csak félig tolom be, viszont torokra venni egyik se tudja, pedig nekem ez a vágyam. :( Létezik redukciós műtét? Főleg a körméretre. Azt ne írja senki, hogy jegeljem meg kenegessem timsóval, köszi. :)

jan. 3. 15:54
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Majdcsak vége lesz már a téli szünetnek...
jan. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kinőttem már abból, sajnos... tudom, hülyén hangzik, ezért csak azzal heccelnek, hogy nyessek le belőle, meg kanyarítsam a seggembe. Ja, meg hogy cseréljünk transzplantációval. Totál tanácstalan vagyok, valamit csak lehet csinálni. 28/F
jan. 3. 16:08
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Melyik ló ístálló csikója vagy ?
jan. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ha-ha, nagyon vicces. Erről beszélek. :(
jan. 3. 16:19
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

"Jonah Falcon 1999 óta birtokolja a világ legnagyobb pénisz tulajdonosának járó nem hivatalos címet, férfiassága ugyanis merev állapotban nem kevesebb, mint 34,29 centiméteres"

Tehát ő azt mondja hogy neki akkora van mint a rekordernek. sőt lehet valójában ő Jonah!

jan. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem olyan nagy az, az A4-es papír hosszabbik oldalánál kicsit hosszabb. Tuti van nagyobb is.
jan. 3. 16:47
 7/10 anonim ***** válasza:
58%

Hitelesített mérőszalagos képet róla, vagy meg se történt! :D


Ja, és hogy a csalást kizárjuk, a képen legyen egy cetli a neveddel és a dátum idővel, különben netről is vadászhattad! :P

jan. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mé’nem mindjárt 42 cm?
jan. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hú, bele se merek gondolni, ez is túl nagy.
jan. 3. 21:03
 10/10 anonim válasza:

Amennyiben túl nagy és ez problémákat okoz keress meg egy urológust tanácsért.


Ugyan ennek semmi köze nincs a kérdésedhez, de valószínűleg, ahogy (a többiek is írták) pontatlanul mérted le.

jan. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!