Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A péniszem közepén lévő heg /...

A péniszem közepén lévő heg / forradás csíkban van 1-2 hólyag, amelyekben valamilyen folyadék van. Ha végig húzom az ujjamat erősebben ezen a csíkon úgy, hogy eközben átmegyek a hólyagok is, megy a folyadék végig ebben a csíkban. Ez normális?

Figyelt kérdés
Mivel a forradásos csíkban a bőr gyengébb, így volt már olyan, hogy a folyadékot ki is tudtam nyomni, de a későbbiek folyamán ez újratermelődött. Régebben a csíkban tejszerű folyadék volt, ami igazából mára megszűnt. A hólyagokban víztiszta folyadék van. Ez nem szűnt meg.

jan. 1. 22:07
 1/10 anonim ***** válasza:
26%
Hát ember ez tuti nem az, mit csináltál hogy ez lett? vannak fertőtlenítő tabletták, azt tedd lavorba meleg vagy langyos vízbe és fertőtlenítsd naponta többször, kb. a bőrgyógyász vagy urológus is hasonlót javasol, vagy ezt is.
jan. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát én azért csak megnézetném egy orvossal is, mielőtt házilag gyógyítom magam, elvégre mégiscsak a legnemesebb testrészemről van szó…
jan. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Ez szinte egyértelműen STD. Bőr- és nemi beteg gondozóba menj minél előbb ahol letesztelnek, és adnak rá megfelelő gyógyszereket. Elkaptad valahol sajnos. Magától nem fog elmúlni csak egyre rosszabb lesz + az összes partnered megkapja és tovább viszi
jan. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3-as, a válaszod alapján úgy értelmezlek téged, hogy nagyon nagyon magas felsőfokú orvostudományi végzettséged van. Illetve feltételezem azt is rólad, hogy a Semmelweis Egyetemen vagy professzor, ha te egy bőrbetegséget látatlanba, amelyet már urológus hereműtét közben is látott 6 évvel ezelőtt STD-nek diagnosztizáltál.
jan. 2. 00:14
 5/10 anonim ***** válasza:

#4

Az urologus nem gyógyít nemi betegséget. Nem az ő szakterülete. Semmilyen formában nem normális amit feljebb leírtál. Elég sok péniszt láttam már a munkám során, és amit te leírsz az erősen rendellenes. Attól hogy 6 éve egy orvos ignorálta, simán lehet egy nagyon elhúzódó krónikus fertőzés/gyulladás ami olykor felerősödik.

Egyébként orvos vagyok, igen.

jan. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
+ azt remélem tudod hogy hereműtét közben nem a péniszedet fogják mikroszkóppal vizslatni. Sőt a műtét közben a glans penisz amiről beszélsz, le is van takarva műtét technikai és higiéniai okokból.
jan. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hidd el hogy csak segíteni próbálok, és a jó irányba, megfelelő szakrendelésre terelni.
jan. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Mivel nem voltam még senkivel sem, ezért azt nem értem kedves doktor, hogy hogyan kaphattam el "nemi úton" ezt a bőrbetegséget.

A másik, műtét közben az urológus levett egy hólyagot abból a csíkból ami a herezacskó közepén folytatódik tovább. Tehát, csak foglalkozott vele.

A szövettan szerint hydrocele volt benne. Ennyi... magyar egészségügy...

jan. 2. 09:08
 9/10 anonim ***** válasza:
4 es te még orvost sem láttál,nem hogy az lennél.Kicsit röhelyes.
jan. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nemi betegségeket nem megfelelő higiénia, piszkos kéz, indirekt átvitel stb útján is el lehet kapni.

De akkor ne menj orvoshoz nekem aztán full mindegy. Nem rajtam van

jan. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!