Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet az oka, és érdemes e...

Mi lehet az oka, és érdemes e ezzel orvoshoz menni?

Figyelt kérdés
Nagyjából már lassan egy éve mindkét herém felváltva szúr. Eleinte nagyon apró érintések is szúrtak eléggé, mára viszont csak ha közvetlen hozzáérek akkor fáj. De akkor se mindig, fürdésnél törölközésnél soha, csak amúgy napközbe. Viszont hogy milyen gyakran jön elő a szúró érzés nem tudom mivel nem fogdosom egész nap a heréimet. Lehet hogy felelőtlenség nem orvoshoz menni de ha internet alapján mennék orvoshoz már 93x megműtöttek volna kb. Elsősorban az a kérdésem hogy volt e valakinek hasonló és mit tapasztalt.

jan. 8. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Elöször is, ha nincs bajod, garantáltan nem mütenek meg, még az internet alapján sem.

Másodszor ha bajod van, az nem múlik el magától, minél tovább vársz, annál nagyobb esélye van, hogy komoly helyzet legyen belöle

jan. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából az műtétes dologgal arra céloztam hogy az ember hajlamos belelátni magát súlyosabb esetekbe amit az interneten olvashat, miközben nem egyezik a két eset, legfeljebb minimálisan. A hozzászólásod második felét megértem, és ahogy írtam is lehet hogy felelőtlenség de hogy őszinte legyek marhára kellemetlen ilyennel orvoshoz menni, és semmi kedvem. Másrészt meg ha úgy nézzük a probléma nem akadályoz, maximum kellemetlenség, és első állapothoz képest javult. Ezáltal nem gondolom súlyosnak, de mivel én sem nem értek hozzá se nem vagyok tévedhetetlen ezért kérdeztem meg hogy valakinek van e tapasztalata ezzel. Evidens hogyha úgy néz ki hogy súlyos elmegyek orvoshoz, mint ahogy a kérdésben is szerepel.
jan. 8. 17:48
 3/4 anonim ***** válasza:

HA nö lennél, nem azon törnéd a fejed, hogy "kellemetlen" a vizsgálat, hanem kérsz idöpontot a nögyógyászhoz - nekik is kellemetlen, de ök már rájöttek, hogy az ilyen szokatlan tüneteket orvossal kell tisztázni, a különbözö rákos megbetegedéseket csak korai stádiumban lehet gyógyítani, meg egy csomó más, késöbb nem rendbehozható dolgot is.

Adott esetben nálad lehet valami keringési dolog, a mddöséget, impotenciát okozhat, ha nem kezelteted idöben, és hiába nem tünik komolynak, késöbb az lehet belöle.

jan. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem így kezdődött a prosztatagyulladás. Először csak ritkán fájtak felváltva a herék. Az önvizsgálatnál nem találtam semmit, így nem foglalkoztam vele. Aztán elkezdtek gyakrabban fájni. Elmentem urológushoz, volt UH és tapintásos vizsgálat is, nem talált semmi problémát. Rá pár hónapra viszont úgy bedurrant a prosztaatám, hogy azt az érzést még az ellenségeimnek se kívánom. Na, akkor derült ki, hogy egy ideje prosztatagyulladásom van.
jan. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!