Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Melyik alsógatya a jobb?...

Melyik alsógatya a jobb? hatodikos vagyok kisgatyát hordok maradjon vagy inkább a boxer a jobb.

Figyelt kérdés
2010. okt. 22. 20:27
1 2
 1/20 anonim válasza:
31%

Ha fiú vagy akkor boxer!

Az sokkal jobb!

2010. okt. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
44%

amelyik neked kényelmesebb!

ne a divatra menj, úgysem fogja látni senki, ha meg tervezed, hogy lássa vki (pl. szex),akkor inkább egy feszülős boxert vegyél fel

2010. okt. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Igen ne divatozz,van akinek a boxer jön be van akinek a sima gatya,van akinek a feszülős...(mindegyik pasim mást szeretett)probáld ki és akkor meglátod.
2010. okt. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
61%

A boxer azért jó, mert azt fel lehet húzni hónaljig, amin viszont szuperul mutat a csípő alá 5 centivel letolt farmer.

Meg nyáron legalább lesz mit pajszerral lefeszegetni, úgy beleköt az ágyékod.

2010. okt. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
94%

Vegyes. Azonban mindegyikben van amit nagyon csípek, meg van amit utálok is.


FECSKE: átlagosan abban érzem jól magam, nekem ez így kényelmes, nem érzem gáznak. (Miért kéne?? :-) ) Főleg akkor veszem fel őket, ha úgy érzem, olyan a feelingem, hogy ide most semmi extra sem kell, ill. ha sportolok, vagy sok mozgással járó tevékenységet végzek, hogy mert a boxerben csak fityegne, ha bő, vagy ha meg elasztikus, akkor eléggé nyomja a heréimet, hiába a méretem.

BOXER: abból sem mindenfajta. Utálom pl. a tartás nélküli TÁG boxereket, mert össze-vissza fityegek bennük. Azonban a színesebb, nem feltétlenül egyszínűbb száras boxerekben jól érzem magam, amelynek nincs varrás a közepén. Számomra (nem MÁS számára) menőnek érzem, ha nem kell a boxer felső szegélyzete alatti ízléstelenül kiálló részt 1.) visszanyomkodnom a nadrágba, 2.) nem kell feltűnően kihúzigálva a nadrágból (akár hónaljig (--SIC! X-D), hogy azzal hívjam fel a figyelmet és megbillogozzanak a stílérzékem hiányával... :-)


Nekem ezek a szempontjaim. Az a fő hogy kényelmes legyen, és ha csajról van szó, tökmindegy mit veszel fel, csak legyen emellett esztétikus is. Azért mert "MENŐ", nem kell lecserélned a fecskét boxerra. Ami MÁSNAK "MENŐ" az a te SZÁMODRA abszolúte NEM BIZTOS!!! Ezért ahogy érzed, ebből ne csinálj magadnak dilemmát Öcsi! ;-)


Üdv: EE

2010. okt. 23. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
91%

>... és még annyit, hogy akármit is választasz ill. veszel fel magadra, ne legyen túl kicsi, de túl bő sem, és ne érjen rá a hasadra, mert arra mondják ált., hogy "feltűnően ízléstelen". A bő, cérnavékony nem elasztikus boxerek kitüremkedve a nadrágból elég ízléstelenek...


EE

2010. okt. 23. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

vegyél mindenfélét anyuddal, aztán próbáld ki, melyik tetszik

ezt neked kell eldöntened


ha meg vagizni akarsz, akkor tommy hilfiger boxer, hozzá való TH farmerrel, és persze az letolva annyira, hogy kilátszódjon a boxered márkajelzése

2010. okt. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
17%

figy,.kis srác , szval midképen bocxert de ne szükett!! mert az kárositja spemat , meg nekem attol hanyigerem is van szval én alapbol nem birom, horgy laza boxert előnye:D

szabad mozgas , jobban nő a frakad is , :D

viszont ha fell áll a dáko, jobban fel is tünik

2010. okt. 24. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Egy napig kipróbáltam a boxert hát az az igazság ,hogy nekem nem vállt be nem tom de kisgatyában jobban érzem magam talán meg kisvécézéskor is jobb a bátyám boxert hord ő tudja nekem nem vállt be éjszakára marad az de nappalra kisgatya azért köszi a válaszokat rendesek vagytok üdv. Ált sulis.
2010. okt. 24. 11:12
 10/20 anonim ***** válasza:
93%

Én urológusokat kérdeztem (együtt volt három és nekikszegeztem a kérdést) és meglepett az eredmény. Ők a fecskét, a kisgatyát ajánlották. Mert az igaz, hogy aki megszokta, hogy nem tartja semmi a csomagot, annak szorosnak meg idegesítőnek hat, viszont az urológusok szerint a boxer meg főleg a farmer egyszerűen elirányítják a heréket és ez nem jó.

Ugyanazok az urológusok viszont azt mondják, hogy a legjobb a semmi. De ha már fölveszel valamit, akkor az tartson is, mint a kisgatya.



Ami a farmerből kilógó boxert illeti: a legsutyerákabb amcsi gettóban fölnőtt analfabéta kis fekák divatja, aki őket akarja követni és olyan röhejes akar lenni, mint ők, az csak hordja bátran :D

2010. okt. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!