Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez normális? Miért van ez?

Ez normális? Miért van ez?

Figyelt kérdés

A koromban is nagyon gyenge vagyok a tobbi emberhez kepest.

Miert van ez?

Utobbi idobe felhiztam 90kg-ra jobb eronlet es stb celjabol de hiaba vagy nemtudom

Nem tudok ugy fekvenyomni mint egy nalam kisebb sulyban levo baratom en 50kg-val se nyomok fekve meg o a 80ba bele nyomogat parat.

Nem birok semmit ugy mint az atlag.

Miert lehet ez? Valami egezseg problema all fent?

Apam nagyon eros fizikai munkas stb

Nem alszok csak 5-6orat lehet ez befolyasalja?


jan. 9. 16:00
 1/3 A kérdező kommentje:
17éves vagyok lehagytam
jan. 9. 16:00
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Erre van a tesióra vagy edzőterem, ahol majd lassú munkával meglesz az erőnlét és vele az eredmény is.
jan. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az izomépítés egyik alappillére a megfelelő mennyiségű pihenés, mivel kell a szervezetnek a regeneráció, de egyébként ez edzés nélkül is fontos, hogy eleget aludjunk.


Ha zsírt szedtél fel, attól nem leszel erősebb egyébként. A tömegelés sem azt jelenti, hogy zsírdisznóvá kell válni.


A gyakorlatok során figyelj a helyes kivitelezésre, illetve arra hogy melyik gyakorlat milyen izmokat mozgat meg, ha pedig valami nem megy, akkor más/kiegészítő gyakorlatokkal kell ráerősíteni.

jan. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!