Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért nem nő normálisan a...

Miért nem nő normálisan a lábujjamon a köröm/miért esik le? Mit lehet tenni? Részletek lent!

Figyelt kérdés

1 hónapja a kényelmetlen cipőktől begyulladt mindkét lábamon a nagylábujjamon a köröm, és mivel annyira féltem az orvostól hogy kivágja, magamnak kiáztattam és levágtam teljesen, egyáltalán nem fájt. Minden nap kétszer fertőtlenítem és bekenem krémmel. Most viszont hiába nő már az egészséges köröm, vagy leesik, vagy pedig felázik állandóan és leválik...


20/L



2012. febr. 29. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Mondjuk elmehetnél orvoshoz... Ha a körömágyat megsértetted, lehet, hogy sose lesz normális a körmöd.
2012. febr. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen meg kellene nézetni orvossal, mert komolyabb baj is lehet, főleg ha megsértetted a körömágyat ahogy feljebb is írják.
2012. febr. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyszer már megnézettem orvossal, de akkor még le sem esett, most külföldön vagyok, de akkor újra megnézetem.
2012. márc. 2. 08:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Na mi lett vele?
2018. jún. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!