Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Találtál-e valóban hatékony...

Találtál-e valóban hatékony gyógymódot prosztata gyulladás ellen?

Figyelt kérdés
Én igen. De szeretném tovább tökéletesíteni tapasztalataimat. Neked mi a gyógymódot? Segítsük egymást.

#gyógymód #gyógyszer #gyógyulás #Prosztaza #Orbosság
jan. 10. 09:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Én még nem találtam, írd le amit tudsz.
jan. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Én nem iszok alkoholt, száritja a szervezetet, kávét sem. Bors gyulladáskeltő és erős füszereket kerülöm.


Reggel és este beveszek egy-egy kapszulát Prostanol uno (gyógyszertár), Urexil (helvetica aphoteke) és ProstaMan BioCo (DM)


Kb. Összesen 23e forint de 45 napra jó.


2-3 nap után jelentősen csökkennek a panaszok. Elégedett vagyok, de hátha még tanulhattok tőletek valamit.

jan. 10. 20:59
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
60 napig használtam Proxelan kúpot, utána fél évig szedtem napi egy szem Prostamol Uno-t. Én is csak nagyon ritkán iszon alkoholt, kávét sosem, kerülöm a kólát és a fűszeres ételeket. Illetve ammenyire lehet, a cukrot is kerülöm. Az urológusom szerint már nincs gond a prosztatámmal, de vannak bizonytalan tünetek néha-néha. A legjellemzőbb tünet a farokcsontnál diszkomfort érzés. Ez az urológus szerint már kismedence fájdalom szindróma. Erre a legjobb gyógymód számomra a mozgás lett. Mielőtt hetente többször futok 5-10km-t, azóta sokkal-sokkal jobb a helyzet. Továbbá két dologra figyelek még: soha nem hagyom, hogy rajtam száradjon meg a fürdőnadrág. Mindig viszek cserét a strandra, ha kijövök a vízből, cserélem szárazra. A másik pedig, hogy nem ülök le hideg felületre. Az autóban ülésfűtést használok.
jan. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Érdemes volt kiírnim, köszönöm. Ezek utóbbit nem èrtem miért nem jó a vizes gatya és a melegen tartást sem értem?
jan. 11. 10:59
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt az egyik urológus javasolta. Állítása szerint, ha a férfiak felfáznak, akkor az többnyire érinti a prosztatát is, maximum legtöbbször nem okoz tünetet.
jan. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon erős prosztata gyulladásom volt.

Antibiotikummal kikezelték.

jan. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Sajnos olyan ember még nem él ezen a bolygón, akinek egyszer begyulladt a prosztatája, és azt végérvényesen ki tudták kezelni.
márc. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!