Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » El van dugulva a bal fülem és...

El van dugulva a bal fülem és nem úgy, hogy nyelsz egyet és jó. Hála az égnek nem fáj, de már lassan 1 hete el van dugulva. Milyen házi gyógymódot ajánlanátok rá? Szerintem gyulladásba van.

Figyelt kérdés
Fülészet egyenlőre kizárva, amíg nem fáj. Egy az, hogy dologozok mindennap 5-ig, a másik meg férfiasan megfalva félek a fül felszúrástól. Egyenlőre próbálkoznék valami házi csodával, ha van, amíg valóban nem fáj.
2014. jan. 11. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha fújod az orrod nem dugul be jobban? Mert okozhatja nátha is, nekem se fáj akkor. Vagy fülspray vagy füllorrgégész... én maszekhoz megyek mindig, 4-5e Ft ebbe benne van sok kezelés is kivéve az endoszkópiát. Nekem leszívták amikor fájt. Ismerősnek is csak úgy bedugul ő sokszor megy leszivatni (NEM SZÚRJÁK FEL, hanem egy kis csövvel leszívják)
2014. jan. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Házi gyógymódnak ott van a kövirózsa leve kipréselve és fülbe csepegtetve.
2014. jan. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Már nem szurkodják egyből a fület, kapsz rá orr, vagy fülcseppet, esetleg kimossák, nyugodtan menj el a fülészetre, addig is használj orrodba orrcseppet, sokszor ez is segít, Novorint, az akut középfülgyulladás - a fülkürt-elzáródás mértékének csökkentésére is jó.
2014. jan. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A füllel nem szabad játszani.A házi kezelések csak súlyosbitják a dolgot .Lehet hogy csak a fülzsír okozza a gondot.Ennek eltávolítása meg nem jár fájdalommal .Ha már fáj,kezdhetsz imádkozni is .Ha későn mész orvoshoz,még rendesen le is fog ba**ni .
2014. jan. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Fülgyertyát próbáltad már?

Vagy csináld azt amit én szoktam ha víz megy bele a strandod.Amelyik füled be van dugulva arra fele döntsd el a fejeld és kezdj el kicsiket ugrálni egy helyben.

2014. jan. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!