Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem olyan regen covidos...

Nem olyan regen covidos voltam és a közben azt tapasztaltam, hogy nincsen erekciom. A betegsegbol meggyogyultam, viszont azóta is ritkábban, lassabban és kevésbé áll fel mint előtte. Mitől lehet ez és ugye fog javulni?

Figyelt kérdés
Hozza kell tennem hogy napi többször kiverem és akkor felall teljesen, meg amikor a barátnőmmel smárolunk, akkor is, csak lassabban mint eddig. És szex előtt is több idő kell neki.

jan. 14. 22:46
 1/8 A kérdező kommentje:
18/F
jan. 14. 22:49
 2/8 A kérdező kommentje:
És az elmúlt időben stresszesebb is vagyok, illetve már erre is rástresszelek
jan. 14. 22:50
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Keringési probléma? Fordulj urológushoz, sürgősen.
jan. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%

Sajnos ez sokaknál előfordul.

Egész sok tanulmányt találni róla a neten.


Szívás, ez van.

Az esetek egy részében, nem is áll vissza a korábbi erőteljes erekció.


Olvass utána...

jan. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
35%
Nem hiszem hogy a covidnak van köze hozzá. Inkább a stressz ami a betehsegbol adódott, vagy te tudod min stresszelsz.
jan. 15. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mivel merevedésed van, tudod használni, ezért nincs szervi gond, szóval ennek lelki okai vannak, és mint ahogy írtad ezen is stresszelsz, de alapvetően más dolgon is, szóval ezt kellene megoldani.

Abban meg hogy nem 2 mp alatt kőkemény, hanem 10 mp, abban azért lássuk be nincs kivetnivaló. A szexben mint olvashatjuk nem akadályoz.

jan. 15. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is tapasztaltam. Elmentem a háziorvoshoz, és ő felírt Tadalafilt. Azt beszedve rendben van.
jan. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is lelki eredetű probléma mit ahogy írja a kedves 6 os felhasználó
jan. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!