Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hajbeültetéssel kapcsolatban...

Hajbeültetéssel kapcsolatban tapasztalatok?

Figyelt kérdés

-Mennyire tartós az eredmény?

-Műtét után mire kell figyelni, kell szedni valamilyen gyógyszert?

-Mennyire drága egy ilyen kezelés?

-Összességében megéri?



jan. 17. 17:28
 1/4 qborka ***** válasza:

Ezekre sajnos nem tudom a választ,de egy volt kollégám 10 órát feküdt,amíg csinálták neki a fejtetőn. Egyedül az érzéstelenítést érezte,azt mondta,kb mint a fogorvos érzéstelenítése,úgy "fájt".

[link]

jan. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén szólva fogalmam sincs egyik kérdésedre sem tudok érdemben válaszolni, csak egy tanácsot adni.


Jól válaszd meg hogy hol csináltatod, mindenképpen nézz referencia munkát, mert nagyon sok hajbeültetés úgy néz ki, mintha parokát hordana a pasi. Volt is erről szó egyszer a tv-ben, hogy nagyon sok a kontár, aki nem mérinfel jól a beültetendő hajhagyma mennyiségét, illetve a hajvonalat, ezért mű hatást kelt.

jan. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Fèrjemnek 2 ève 1.2 millios ajànlatot adtak. Semmire nincs garancia, hogy meg is marad a beültetett haj. Nagy macera az egèsz, rengeteg utòkezelèst igènyel. Vègül nem csinàltatta meg. Ismerös volt màr, neki szörnyü lett. Làtni lehet hova ültettek ès olyan ritka, hogy elszàll közte a lègy. Rosszabb, mint a kopaszsàg.
jan. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
67%

Nagyon sok férfi megkopaszodik már egész fiatalon is. A magas tesztoszteron szint okozza, ami miatt viszont kopaszon is sokkal vonzóbbak a nőknél. Szóval amit elvesz a természet azt máshol visszaadja. Szerintem nyírd le 0-ás géppel a meglévő hajad és jó az úgy.


Persze ha nő vagy akkor nem vonatkozik rád amit írtam.

jan. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!