Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélés után mennyi...

Körülmetélés után mennyi idővel lehet zuhanyozni?

Figyelt kérdés

Tegnap volt a műtét, ma délelőtt szedték le a kötést.


Az orvos csak annyit mondott, hogy napi kétszer áztassam kamilla teába és hogy akkor menjek vissza, ha kiestek a varratok.


Egy kamillás áztatást csináltam már. Ma este/holnap zuhanyozhatok már (úgy, hogy csak éri a víz, és nem irányítom rá közvetlenül a sugarat)?



jan. 19. 17:49
 1/7 grafno ***** válasza:
100%
Egy zacskót, legumizva?
jan. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ne erje szappan!

Olyan 48 ora elteltevel ha langyos viz folyik ra (es nem erzed tul kellemetlennek) az mehet, de utanna gondosan itast le egy tiszta torolkozovel es kotozd ujra.

jan. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Húztam rá zsacskót, nem volt kellemetlen, szóval csinálom majd így, biztos ami biztos.
jan. 20. 09:55
 4/7 anonim ***** válasza:

#2 vagyok.

Az elso napokban az teljesen OK, hogy ne erje viz, de egy ido utan muszaj lesz megmosni. Akkor az all amit mondtam (langyos viz, es ne erje szappan amig a varratok bent vannak es a seb be nem gyogyult).

jan. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Meg fogom mosni mindenképp pár napon belül.


Ma már kötést sem raktam rá, elkezdtem a hozzászoktatást.

jan. 20. 18:17
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A sebet ajanlatos bekotni amig a varratok bent vannak. El kell kerulni a fertozest, szoval jo ha csak valami olyan erintkezik vele ami steril.
jan. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
nehogy zacskót húzz rá! Nyugodtan lehet szabadon, nekem a műtét után mielőtt hazaengedtek elküldtek fürdeni, hogy ne menjek haza "véresen". A nájlon zacskón rengeteg baktérium lehet, remélem fürdés után betadinozod+kamillázod
jan. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!