Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Relatív fitymaszükülettel várni?

Relatív fitymaszükülettel várni?

Figyelt kérdés
Szeptemberben, elmentem urulógushoz, fitymaszükület gyanújával, és kiderült, hogy relativ fitymaszükületem van, mellette gyulladás a péniszen, kaptam rá dermotave kenőcsöt, és ha nemmúlik el 2 hónapon bellül amíg kenem visszakellett volna mennem, viszont így 1 hónapra rá viszonylag elmúlt, ez azt takarta hogy nem merev állapotban eltünt a “gyűrű” merev állapotban pedig látszott egy kicsit de nemvolt gond a pénisz húzásával. Majd így nemmentem el és most megint előjött a probléma 2-1 és fél hónapja, és érdemes várni vele, elkezdjem megint kenyni vagy minél hamarabb visszakéne mennem és nem ajánlatos ilyennel várni? Mellesleg szex terén voltak panaszok szeptemberben, fájt stb, ezért is akartam minél elöbb elmenni, de aztán ezek elmultak és a mai napig nemjöttek elő.

jan. 28. 11:51
 1/3 anonim válasza:

Hány éves vagy kérdező?

Menny vissza minél hamarabb az orvoshoz nem fog ez magától javulni

Én is hanyagoltam rosszabb lett most már

jan. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
21 éves
jan. 28. 12:08
 3/3 anonim ***** válasza:

Tehát a kezelés ellenére sem szűnt meg a probléma teljesen, ennek ellenére nem mentél vissza.


Kezdheted újra a kenegetést, de nem fogja ezek szerint teljesen megoldani a gondot, ahogy eddig sem tette. Szóval menj vissza orvoshoz.

jan. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!