Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Két éve merevedési zavarral...

Két éve merevedési zavarral küszködöm,alacony a teszto az orvos Androgélt írt fel. A fenn lévő kérdéseket elolvastam, ám ha valakinek van valami tapasztalata vele a közelmúltból, szívesen venném. Kire hogyan hatott? A gyúrós része nem érdekel. :-)

Figyelt kérdés
37 éves férfi vagyok, a reggeli tesztom 5,81. A doki azt mondta, tíz körül kellene lennie. Libidóm kb nulla,pedig 3-4 éve bírtam a tempót, ma meg már kedvem sincs hozzá. A kapcsolatom nem tökéletes, vannak viták - többnyire emiatt is, szóval lelki okok is vannak a háttérben. Olvastam ezt azt az androgélről itt, és nem igazán győzött meg a dolog, hogy ez nekem jót fog tenni.

febr. 8. 21:45
 1/3 gyik123 ***** válasza:
36%

Próbáld ki a Maca port, bioboltokban 1500Ft-tól már kapható.

Ez egy gyógynövény, ami libidó problémára is ajánlott. Én immunrendszer erősítőnek vettem, de szörnyen kanos lettem tőle.

febr. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 gyik123 ***** válasza:
47%
Ami még fontos, hogy ha passzos alsóneműt hordasz, akkor cseréld le, mert rontja a spermiumok termelődését. Nem véletlenül van herezacskónk, ez egy hőszabályzó mechanizmus, mivel a spermiumok termelődésének ideális hőmérséklete 34-fok körül van.
febr. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
48%

Elhízás, testmozgás hiánya, depresszió, lehangoltság a leggyakoribb oka a tesztoszteron és következetes libidó hiánynak.


Le kellene fogyni, rendszeresen sportolni, egyből megjönne a kedved a hancúrozáshoz, még a depresszióra, lehangoltságra is a legjobb gyógyszer a testmozgás. Persze ez sokkal olcsóbb, mint az androgél, és az orvos sem kap jutaékot érte (mint eü. dolgozó írom ezt...)

febr. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!