Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kiskorom óta utazási beteg...

Kiskorom óta utazási beteg vagyok illetve nem bírok bukfencezni, kézen állni, cigánykerekezni,... és hogy ilyesmi problémára a dokim tud-e vagy egy ilyesmi dolgokkal foglalkozó orvos tud-e ezek alól valmi felmentést adni a gyakorlatok alól?

Figyelt kérdés

Tudom, lehet sok ember van így ezzel de én hiszek abban hogy ami nem megy azt nem kell erőltetni.


Tavaly amikor voltak ezek, próbáltam hátrabukfencezni és egy pillanatra megálltam a fejemen ami elszorított valamit és nem kaptam levegőt pár másodpercig és ez után "sokkot kaptam" és elhatároztam hogy: Jó, én ez most hagyom abba, és soha többet nem csinálok ilyet.



jan. 15. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet egyensúlyzavar vagy valamilyen tudati gát és rá is parázol. Ha problémák vannak az egyensúly érzékeléseddel először kivizsgálásra küld az orvos, csak úgy hobbi szinten nem jár felmentés, ahhoz orvosi szakvélemény kell.
jan. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mondd el a szüleidnek. Illetve javaslom kezdésnek a háziorvost
jan. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szüleimnek már mondtam csak nem tudják hogy lehetne ezt megoldani.
jan. 15. 19:03
 4/6 anonim ***** válasza:

Ahogy írtam, kezdésnek háziorvos, fül orr gégészet (nem kell beutaló, csak időpontot kell kérni), illetve lehetne kérni beutalót neurológiára.


Az utazási betegség egy dolog, itt ami aggasztó az a nem kaptál levegőt rész, bár lehet hogy csak a pozíció okozta, és nincs mondjuk gerincsérved. Szóval irány a háziorvos

jan. 16. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérjétek meg a tanárt, hogy az ilyen feladatokat mellőzze a te esetedben, vagy egy sima háziorvoshoz menjetek be, aki ad röntgen után felmentést.
jan. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez az eset már 1 éve történt, nagyobb bajom nem lett belőle csak egykis sokkot okozott és azóta eléggé tartok ezektől.
jan. 17. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!