Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Több napos fürdés miatt...

Több napos fürdés miatt beszűkült fitymára mit vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Barátokkal elmentünk egy wellness szállodába, itt kezdődött a probléma.

Ott szinte egész nap a medencében voltunk, de már a 2. napra feltűnt, hogy valami nem okés.

5 napra mentünk, azalatt bármit csináltam, nem lett jobb.

Felhúzni fel tudom, de piros a vége, mintha ki is lenne száradva, szűk.

Előtte nem volt semmi baja, nem tudom mi ez és mit lehetne kezdeni vele, ha lehetséges otthoni dolgokkal.


Köszönöm a válaszokat!

26/F



febr. 11. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
fertozes broder, borgyogyaszhoz menj ha az nem csinal semmit urulogus. En is kis pottyok voltak a makkon borgyogyaszhoz mentem, huzzam le teljesen baby az asszistens no elott nem igazan zavartattak magukat, de legalab megoldodott a problema felirt egy kenocsot. Max ad valahova beutalot a borgyogyasz.
febr. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
Menj orvoshoz minél előbb,mert metélés lesz a vége!
febr. 12. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Allergia és fertőzés is lehet.


Bőrgyógyászhoz mennék a pirosság és a kiszáradás miatt. Nem kell beutaló tb alapon, csak felhívod és időpontot kérsz. A másik opció hogy magánban megnézeted.

febr. 12. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megnézetem a héten mindenképpen, hogy mi lett ez.
febr. 12. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!