Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A libidócsökkenés más férfiakn...

A libidócsökkenés más férfiaknál is így van?

Figyelt kérdés

34 éves koromban már nem annyira fontos, hogy egy nő ha felajánlja magát, akkor este beüljek a kocsiba és elmenjek hozzá. Valahogy a benzint is sajnálom erre már. :)

Régen, 14-28-ig kb, reptében a legyet is elkaptam. Ki is éltem magam azt hiszem. Olyan 80-100 nő volt, akit egyszer vagy sokszor...


Szóval normális, hogy 34 évesen már annyira nem érdekel a szex?


Naponta 1 kilövés persze meg kell, hogy legyen. Vagy itthoni megoldással, vagy amikor van barátnő, akkor vele, vagy pedig vannak erre bejáratott női barátok.


Régen simán megbolondultam, ha egy nőről volt szó, csak szex legyen. Most annyira nem elsődleges szempont már. Az első helyről lecsúszott úgy a 3. helyre kb.


febr. 13. 07:18
 1/9 anonim ***** válasza:
69%

A nagy számok törvénye szerint mások is.

Mi a kérdés?

febr. 13. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Én 51 vagyok. Mondjuk sosem voltam ekkora pinabubus mint a kérdező de magam is tapasztalom hogy kevésbé motivál már a phuntzee mint 20-30 évvel ezelőtt.
febr. 13. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Vannak akik ellene mennek ennek különböző tudományos és áltudományos módszerekkel. De lehet annak is örülni, hogy már nem csak ez tölti ki az életedet.
febr. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"nem annyira fontos, hogy egy nő ha felajánlja magát, akkor este beüljek a kocsiba és elmenjek hozzá"


Lehet most már férfinak kéne magát felajánlani, és akkor mennél? 🙄

Másreszt vannak gyógyíthatatlan betegségek, amik pusztítják az ember testét. Ilyen például a HIVesség, és a nemi herpesz


Rendben lenne, ha mindig ilyen lettél volna. De semmiképp nem normális ez a hanyatlás.

febr. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
"Naponta 1 kilövés persze meg kell, hogy legyen" miert?
febr. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Imádom ezeket a jóindulatú felütéseket :D

Meleg is vagyok, HIV-es, herpeszes, mi van még? :)

febr. 13. 10:52
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi van még, ezt majd megbeszéled szakemberrel a Mária utcai bőr- és nemikörtani intézetben 🤭


80-100 nő után esélyes ez-az. A gumi pedig nem véd 100%-ban. Csaxólok 🐸

febr. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Valakinek kicsit fáj, hogy van aki tud érvényesülni a nőknél...

Képzeld teljesen tiszta vagyok. Na erre mit mondasz?

febr. 13. 15:05
 9/9 anonim ***** válasza:
Napi 1 kilövés mellett ne csodálkozz ezen...Elmaradna napi 1 már nem kérdeznél semmit...
febr. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!