Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 30 év körül normális a libidóc...

30 év körül normális a libidócsökkenés?

Figyelt kérdés

30 éves vagyok és 26-27 éves korom óta folyamatosan érzem, hogy csökken a libidóm.

Gyorsan leszögezném, hogy bármikor tudok erekciót produkálni, más kérdés, hogy nincs kedvem kezdeni a helyzettel semmit. Bár a reggeli sátrazás már nem mindig van, de legalább nem kell bohóckodni a reggeli pisilésnél.

Egy ideig a párom hibáztattam ezért, de rájöttem, hogy másra sem gerjedek rá. Nem, a férfiakra sem... :D

Ez normális dolog?

Nem dohányzom, soha nem is dohányoztam, sportolok, egészségesen étkezem, nincs túlsúlyom, viszont az átlagosnál talán picit kevesebbet alszom (6 órát hétköznap), de stressz az nem ér több, mint bárki mást. Nyilván itt első körben a több alvást kéne megpróbálni, de szerintem nem ez lesz a ludas, mert kb. 22 éves korom óta ennyit alszom és nekem ez elég, kipihent vagyok, akkoriban meg napi többször is volt kedvem szexelni vagy maszturbálni.



2018. jún. 12. 01:08
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Normális. Páromnak is kevesebb lett az igénye az évek alatt. Jól érzi magát hosszabb ideig is nélküle.
2018. jún. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

A párom maholnap 35 és reggeli merevedés minden nap, ezen felül folyamatosan kíván, és sokszor elkap.


Szerintem ez a normális.

2018. jún. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nem normális

30 még nem kor


de ahogy olvasom nem a libidód csökkent hanem egyszerűen nincs hozzá kedved

ennek számos oka lehet, csak nem a korod

ha nagyon zavar, pszichológus

nem vagy depressziós?

2018. jún. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Utolsó: nincs semmilyen mentális bajom. Viszont szerintem Te kedvered a dolgokat. A libidó az kvázi a "kedv", hogy akarok-e hancúrozni vagy sem. Az, hogy fizikálisan működök, az meg a tesztoszteronszintem mutatja, hogy az rendben van. A tesztoszteron és a libidó nem függenek össze egymással, ez egy gyakori tévhit.
2018. jún. 12. 14:33
 5/6 anonim ***** válasza:

Kérdező bizony hogy összefügghet a 2 dolog .

A libidó magyarul nemi vágyat jelent.

A tesztoszteron férfi hormon,meg nagyon is befolyásolja a libidót .Forgasd a szexológia könyvet is .

2018. jún. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igaz, féligazságot mondtam: a tesztoszteroncsökkenés libidócsökkenéssel jár, de a libidócsökkenés nem mindig jár tesztoszteroncsökkenéssel. Ez egyébként biológia, de ne menjünk bele. :)
2018. jún. 12. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!