Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Condyline ecsetelo utan egeto...

Condyline ecsetelo utan egeto erzes, volt, fityma picit beszukult, normalis ?

Figyelt kérdés

Multheten 3 napig hasznaltam az ecsetelot, olyan durvan szetegette a bort a peniszemen, mar szepen lehamosodtt a nagyja, alig tudtam lehuzni a fitymamat viszont a fityma tetejen meg gyogyul es picit gyulladt, 1-2 repedes keletkezett rajta, es egyik nap maszturbaltam, es allo helyzetbe meg faj azert, de nagyon nehezen jott hatra a bor, felek hogy hamserulesek, repedesek miatt, majd ez igy fog maradni ez a enyhe szukulet, vagy ha lement teljesen a gyulladas, akkor a regi lesz?

Borkinovesek eltuntek par nap alatt.


febr. 19. 16:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Kend be bepanthennel, hogy a bőr ne sérüljön
febr. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ertelmezted? Mar tul vagyok rajta, kemegettem fekete nadalyto kremmel, stb, mar hamosodik a bor, de ha mondja a borgyogyasz hogy elotte erdemes bekenni, akkor nem lett volna ez az eges
febr. 19. 18:43
 3/18 anonim ***** válasza:

Értelmezted mi a hámosító krém?


Gyógyítja, regenerálja a repedéseket a bőrön, segít a bőr újjáépítésében. A fekete nadálytő nagyon jó például zúzódásra egyébként úgy mellékesen, és nem hámosításra.

febr. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Kenegetem koromviragkremmel, es neognanormonnal, na meg mivel egetett, ezert fenitistillel, mar kifele jovok belole, meg egy par nap… csak a fitymamtol felek, mert az apro serulesektol is tud osszeb szukulni… es gyulladtan mereven hatra jott, de nem szokasos modon.. Sott kivagyok mar igyis.. mert maszturbalni sem lehet mert sose gyogyul be a tetejen..
febr. 19. 20:18
 5/18 anonim ***** válasza:
Cukorbetegséged van vajon? Ha a "szerzett" szűkület nem javul és feszül, akkor irány megint az orvos vagy urológus. Magától fitymabőr nem fog felpuhulni, így a helyzet csak rosszabodhat, ami után körül kell metélkedned.
febr. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Nincsen cukorbetegseg.. egesz egyszeruen az ecsetelo 3 nap utan, romma marta a boromet a peniszemen, fityman… Idiota borgyogyasz nem emlitette hogy elotte bekellene kenni borvedodvel. ( ennek goddolom evidensnek kelleni lennie, meg 3 oldalas betegajekozaton rajta van, na en hazamentem elkezdtem ecsetelni siman, ennyi…Lehetetlen volt csak a szemolcsre kenni, mert voltak egyben tobb, meg apro kicsit itt ott…

Ezert ott fulpiszkaloval nyilvan kentem a peniszemen a borre is…. Ez nem egy kiallo 1 centis szemolcs volt, par millimeteres apro pottyok..



Az a durva, hogy meg van az atmenet az a bor ami log a nemiszerv es golyszlik kozott, oda nem kentem.. ugye a penisz hatso reszere igen, es ugye fekvo helyzetben ugye meg alapjaraton is hozzaer a himvesszo resze ahoz a borfelulethez.. Es meg az is “megegett” ugy hogy csak erintoleges himvesszi hozzaert…


Viszont tegnapra elmult teljesen a gyulladas, szepen kenegettem bepandennel, fekete nadalytovel, koromviragkremmel, neonamormonnal.

Sajnos szombaton egy buli utan, en okos mar nem birtam es maszturbaltam, es szepen kisebesesett par helyen, DE MAR ELMULT teljesen. Es fityma teteje sem gyulladt, es normal merev allapotban is lejon a bor ahogy volt ez normal helyzetben is. Ugye alol megetette a bort ez a szar, ott ilyen kicsit feheres a bor, mint mikor valaki lehorzsolja a labat vagy seb lesz, ott szerintetek normalisan visszaepul borretegaz eredetire? voltak regebben durva sebek, plane gyerekkoromban, gyogyulasnal ugye hamosodiknes sima lesz ott a bor… De ezek gyerekkori sebek mind elmultak.. Kivancsi leszek h peniszemen is… Nem latszik kb csak hogyha lefozom hogy 1-2 helyen ilyen feheres opalos a bor.. Mikor kb megegsz a napon, es utana mehamlassz, na kb ez ilyen olyan..

febr. 24. 17:16
 7/18 anonim ***** válasza:

Ez a cukorbetegség honnan jött?

Írta a kérdező hogy az ecsetelo miatt szűkült be

Amúgy ugyanebben a helyzetben vagyok

Pont ott kell ecsetelnem ahol a fityma lehajlik a makkról

Teljesen beszűkűlt az egész 3 hete

Én amúgy már régebb óta ecsetelem de eddig mindig 3 nap alatt visszanyerte a rugalmassagat

Én bízom benne amúgy hogy elmúlik már lassan nekem is, óvatosan olajjal meg testapoloval tornaztatom, már mereven haromnegyedig lejon

Hosszútávon felek ettől az ecsetelotol

febr. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 wc papa ***** válasza:
mindig a "laikusok" eufemje az un. kukasok tudasaval ezen a teruleten ugy szolalnak meg mint a PhD habil. Total hozza nem erto szemelyek szinte ugyanazt irja: cukorbetegseg, pajzsmirigy, verkep, es a legjobb, mozgas es a novenyek amik mindent meggyogyitanak hamarabb, ha nem is hatasosabb mint maga a felirt gyogyszer a "hulye" orvos altal.
febr. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

En tegnap voltam kontrollon…


3 nap utan eltunt az osszes kis retek…

De irtam hogy a boromet is szarra egette.. Mondta a doktorno h nincs semmi borapolo cucc ami segitene hogy egest megelozd…. Annyit mondott ha tobb van akkor a fogiszaklo vegevel kell ravinni, es amik egymas mellett vannak azokat…kulonbozo napon..

Borom szepen visszaepult, de olyan durvan nezett ki… Szo szerint piros es a bor legette, azhittem be….

Raadasul a fityma is gyulladt serult volt es megegett…

DE SZERencsere ugy tunik minden rendben van, de ettol fuggetlenul kijohet meg… Legkozelebb sokkal ovtosabb leszek azzal lottyel..

febr. 29. 00:34
 10/18 A kérdező kommentje:

Amugy kentem sokat a kenocsokkel, es utana meg bedagadt a peniszem egy helyeb, meg ugy nezett a bor fityman mintha kiazott volna..

Szoval abba hagytam a borapolok keneset es elmult szerencsere.

febr. 29. 00:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!