Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Condyline ecsetelo utan egeto...

Condyline ecsetelo utan egeto erzes, volt, fityma picit beszukult, normalis ?

Figyelt kérdés

Multheten 3 napig hasznaltam az ecsetelot, olyan durvan szetegette a bort a peniszemen, mar szepen lehamosodtt a nagyja, alig tudtam lehuzni a fitymamat viszont a fityma tetejen meg gyogyul es picit gyulladt, 1-2 repedes keletkezett rajta, es egyik nap maszturbaltam, es allo helyzetbe meg faj azert, de nagyon nehezen jott hatra a bor, felek hogy hamserulesek, repedesek miatt, majd ez igy fog maradni ez a enyhe szukulet, vagy ha lement teljesen a gyulladas, akkor a regi lesz?

Borkinovesek eltuntek par nap alatt.


febr. 19. 16:50
1 2
 11/20 wc papa ***** válasza:
broder, nem lehet hogy mar kezdettol sokat kentel ra? Vagy alapbol igy kellet hatnia? vagy lehet nem kellett volna az a borapolo... en azt gondolom, hogyha gyogyszerrel kezelsz valamit akkor tobbel ne kezelj gondolok itt topikalisra. De meg ha lazad is van, akkor is necces a lazcsillapitok egymas utani bevetele. De broder legalabb jobb mar.
febr. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Haver, ezek egyszeru borapolok.bepanthen, fekete nadalyto, koromvirag krem, neognanormon..


En csak azt nem ertem,hogy aki irta srac hogy mar egy ideje kenegeti az ecsetelovel, hogy nem mult el neki, es hogy nem egett le penisze a helyerol..


Nekem a 2. Nap ecsetelesnel mar a borkinovesek barulnak es majdnem leszaradtak teljesen.. Es hogy a bore hogy birja az ecsetelot mikor nekem 3 nap alatt kicsinalta..

febr. 29. 12:29
 13/20 wc papa ***** válasza:
fekete nadalyto...
febr. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Én voltam az aki írta hogy nem múlt el

Nekem rendes szemölcsök már nincsenek is

Hanem valami kis apró éppen csak látható szarok amik állítólag ugyanúgy HPV jövevények, azokat hiába ecsetelem, szarrá magam kb úgy hogy már heges piros lesz az egész, begyogyul stb, egy honap múlva már megint ott lesznek

márc. 11. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Amik leegtek, nekem is kezdtek visszajonni, most ujraecseteltem, de picik voltak nagyon, mondta a borgyogyasz h fogpiszkalo vegevel eppen hogy vigyem ra, igy tettem, most nem egettem szet. Mondta h elojohetnek.. De nekem nek ujak jottek, ha nem amit leecseteltem, ugyan azok, nekem ugy tunik mintha csak a kiallos resz tunne el, hege az ott marad, es ujra sarjadhat.
márc. 12. 21:43
 16/20 A kérdező kommentje:
Holnap jar le 2 het pihi az immuneristo gyogyszerrel… Szoval kezdem a 2. Kurat.
márc. 12. 21:44
 17/20 A kérdező kommentje:
Elejen nagyon elcsesztem, azzal a. fulpiszkaloval “tul sokat” tudsz ravinni, igy nem csak az apro szemolcsre megy, ha nem a borre is… ezert mondta nekem a fogpiszkalot.. olyan picik h alig latszanak, befekszem az ágyba es termeszetes fényen ugy helyezkedek hogy latszanak a pici kiallos szarok, amit vizszintbe latni fekvo pozva, ha allok es fentrol nezem, nem is latni.
márc. 12. 21:47
 18/20 A kérdező kommentje:
Amugy a fogpiszaklo az ugy faszeru anyag… en annak fulpiszkalonak a vegevel csinalom, az muanyag, amit adtak… az nem szivja be az oldatot
márc. 12. 21:51
 19/20 A kérdező kommentje:

Utolso sikerult? Egyszeruen nalam is ez van, olyan mintha csak a felsziner tuntetne el, aztan ujra nonek..

Mar 3 honap eltelt..

máj. 5. 13:46
 20/20 anonim ***** válasza:
Az utolsó vagyok, nekem kb ugyanolyan most mint a kezelés előtt, minden visszajött, habár hozzatennem hogy kapcsolatban vagyok, és gumival szexelünk, az sem 100%os védelem, plusz az ecsetelés agyon nyír engem, már félek tőle, nem tudom mi lesz
máj. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!