Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszukuletet meg lehet...

Fitymaszukuletet meg lehet oldani hazilag?

Figyelt kérdés
16 vagyok es szerintem fitymaszukuletem van. Azert nem szeretnek dokihoz menni, mert ahhoz 18 ev alatt szuloi engedely kell, anyamek ele meg furcsa lenne odaallni hogy "hello apuanyu fitymaszukuletem van"
2010. okt. 24. 23:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
NEM! Eszedbe ne jusson... jóatyádhoz nyugodtan odamehetsz, azért van:/
2010. okt. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szia! Pedig anyukádnak és apukádnak el kellene mondanod, ha nem szólsz nekik, és valami bajod lesz

valami butaság folytán) akkor őket veszik elő, szégyenli meg nem kell anyud előtt ezt a dolgot, mikor kicsi voltál és még nem tudtad magadnak megmosni, akkor bizony ő mosta meg neked :) 24/L

2010. okt. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Az még furcsább lenne, hogy ha mondjuk a háztáji fitymaszűkülettelenítéstől valami fertőzést kapnál és le kéne műteni a botod felét. Férfi vagy, embereld meg magad és menj anyádékhoz.
2010. okt. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ebben nincs semmi ciki, nem tehetsz róla és ezt a szüleid is tudni fogják, úgyhogy egész nyugodtan szólj nekik a dologról. Az meg eszedbe ne jusson, hogy otthon nekilátsz szabdalni magad! Ha vakbélgyulladásod lenne, akkor is nekilátnál megműteni magad??? Gondolom nem! Ez ugyanaz a szitu.
2010. okt. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha valóban szűkület, doki. Nem kell a szülőknek szólni, elmész az urológiára azt' jóccakát. Ha csak sima letapadás, az maszturbációtól fokozatosan oldódhat.
2010. okt. 25. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Jaj, Ne barkácsolj otthon, irány a doki!

HajDoktor

2010. okt. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ahhoz nem kell szülői enegedély, hoyg dokihoz menj, csak a műtéthez kell.
2010. okt. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező,



Az Isten óvjon meg a tájékozatlan és rosszindulatú, buta válaszolóktól!

Először is, jól gondolod, van házi módszer, nézz körül, többen is kérdezték ezt és sokan találtak ki valamit. Krémmel kenegetni, húzogatni óvatosan fürdés után stb.


Egy a lényeg.... ha orvoshoz mész, akkor ne engedd, hogy teljes körülmetélést végezzenek, mert az nekik ugyan nagyon kényelmes, de neked a legtöbb kockázattal jár.


Nekem megcsinálták és nagyon ronda lett és használhatatlan :(

Óvnálak tőle és mindenkit...

2010. okt. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hali!



Miért érzed furcsának odaállni a szüleid elé, és közölni velük, hogy baj van? 18 év alatt ők tartoznak felelősséggel irántad, tehát, ha bajod van, azt meg kell mondanod nekik!

Elhiszem, hogy szégyelled, de pl. mit szóljon az a 15 éves srác, aki még fél évvel ezelőtt azzal nyitott itt egy topikot, majd keresett meg >>priviben, hogy elképesztően görbe a farka??? <<:-O ˙Nna, neki aztán VALÓBAN volt oka szégyenkezni a szülei előtt, míg a fitymaszűkületi kérdésed megoldása csak a te hozzáállásod kérdése!


Én szívesen segítek abban, hogy tájékoztatlak a szűkületed megoldását célzó alternatívákról, azonban szólni a szüleidnek NEKED kell! :-o

És minél többet vársz ezzel, annál több idődet vesztegeted el potyára azzal, hogy még mindig nem oldottad meg a problémát, még mindig meg kell oldanod, még mindig ezzel kell foglalkoznod...!



Én amondó vagyok, hogy adva van az az idő, amit leélsz itt a földön, Pajtás! CSAK RAJTAD ÁLL, hogy abból te mennyit vesztegetsz még el a szűkületedre, és mennyit élsz le belőle felhőtlenül, és boldogan!?


Nnos? Mit szeretnél? :-)



Üdv: EE

2010. okt. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Meg egy problemam is van, az meg az hogy hamar elelvezek.. nem tudom, azt valahogy meg lehet oldani? :S
2010. okt. 25. 20:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!