Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Furunkulus vagy pattanás,mi a...

Furunkulus vagy pattanás,mi a teendő??

Figyelt kérdés
Múlthét csütörtökön fürdés közben észrevettem ,hogy van egy dudor a hímvesszőmön.Utánanéztem és vagy pattanás vagy furunkulus ,pattanáshoz szerintem eléggé nagy lenne.Tapintásra fáj ,orvoshoz viszont nem terveztem menni (nem is szeretek és nem is szoktam járni hála Istennek) ,inkább megvárnám ,hogy elmúljon magától.

febr. 26. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne nyomkod ,előbb múlik el.
febr. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha pattanás, akkor elmúlik magától. Ha furunkulus, akkor sajnos valószínűleg antibiotikumot kell szedni.
febr. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Furunkulus is előfordulhat bármikor, mivel szőrtüszőgyulladás. Én immunbetegség miatt nehezen tudnám megkülönböztetni a kinyomható aknéimtól, ezért v.sz.l. furunkulus-t is ki szoktam nyomni. De egyébként általánosságban nem ajánlják, legalábbis nagyon szakszerűen kell művelni. Ha néhány nap alatt nem tűnik el, akkor bajos.
márc. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!